LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Krašto apsaugos ministerija
Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
Mes klausome radijo stotį RS2!
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2024-05-20 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 0 : 3 FC "Kupsc"
Pasibaigus LFF III lygos 2011 kovoms!
Pasibaigus LFF III lygos 2011 kovoms!
2011-10-24 20:52 - fksavanoris

         Spalio 22 d. baigėsi debiutinis klubo sezonas LFF III lygoje. Čempionate sužaistos 24 rungtynės, iškovotos keturios pergalės ir dvi lygiosios, surinkta 14 taškų, bei užimta dvylikta vieta. Pirmąjį klubo sezoną „didžiajame futbole" sunku  vertinti vienareikšmiškai. Gana neblogą startą (pergalė prieš Medelyno bėgius 3:2), keitė skaudūs pralaimėjimai Kairiams (0:2) ir Adiadai (1:2). Silpnas fizinis pasirengimas, susikurtų progų neišnaudojimas, varžovų neįvertinimas, lėmė, kad pirmajame rate surinkome tik septynis taškus.

         Antro rato startas irgi buvo pradėtas dviem pralaimėjimais  Tigrams (2:5) ir Taurui (0:4), tačiau kovingos rungtynės su Medelyno bėgiais (3:3) teikė vilties sėkmingai kovoti su lygiaverčiais varžovais. Deja, spragos gynyboje sužlugdė bet kokias viltis įveikti Adiadą (1:5), Šiaulių grifą (0:3), bei Šiaulių fanus (1:4). Pastarosios rungtynės tarsi viso sezono atspindys - puikus žaidimas pirmame kėlinyje, daug neišnaudotų progų ir beviltiškas antras kėlinys. Jau sekančiose  rungtynėse parodėme, kad galime žaisti du lygiaverčius kėlinius (įveikti Kairiai 4:0), nors įmušti iš dėkingų situacijų vis tiek nesugebėjome. Galima teigti, kad ši pergalė tarsi atskaitos taškas - žaidimo kokybė ženkliai pradėjo gerėti, nors ir pralaimėta Saulininkui (0:4). Šias varžybas mes pralaimėjome dar neįėję į aikštę - 9 prieš 11? Šansų nėra. Tai pats juodžiausias puslapis klubo istorijoje. Paskutiniuose turuose pasiekta pergalė prieš FK Fanai (5:3)  ir  kovingos rungtynės  prieš  „Šauliai - Dakaras" (1:3),  nuteikia gana  optimistiškai.

         Sunku įvertinti kiekvieno žaidėjo (viso 30) indelį, tačiau būtina paminėti klubo naujokus puikiai įsiliejusius į žaidimą ir klubo veiklą - Marių Medišauską, Andrių Zapalskį, Emilį Tankūną, Eimantą Šeškevičių.

         Ačiū už kovingumą!

 

 

Grįžti