LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Krašto apsaugos ministerija
Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
Mes klausome radijo stotį RS2!
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2024-05-20 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 0 : 3 FC "Kupsc"
Tarptautinį salės futbolo turnyrą laimėjo Jelgavos futbolininkai
Tarptautinį salės futbolo turnyrą laimėjo Jelgavos futbolininkai
2010-03-28 22:40 - Dalius

         III-ojo Nepriklausomybės Atkūrimo dienos salės futbolo turnyro nugalėtojais tapo klubas iš Jelgavos JSS.

Rungtynės pogrupiuose pasižymėjo kovingumu ir netikėtais rezultatais. A pogrupyje pirmą vietą iškovojo Šiaulių Grifas, o dėl antro kelialapio į pusfinalį kovojo SK Stop ir turnyro organizatoriai FK Savanoris, kurie surinko po lygiai taškų.Tarpusavio rungtynių rezultatas buvo palankesnis panevežiečiams SK Stop. B pogrupyje didžiausią staigmeną pateikė Saulininkas 2 : 1 nugalėjes turnyro favoritus FK Tauras, kurie po šio pralaimėjimo nukrito grupėje į trečią vietą. Svečiai iš Latvijos JSS, gana nesunkiai užėmė pirmą vietą, praradę tik du taškus rungtynėse su FK Tauras.

           Pusfinalyje, Saulininkas po baudinių serijos   3:2 nugalėjo Šiaulių Grifą, o JSS užtikrintai 2:0 įveikė SK Stop. Kovoje dėl trečios vietos SK Stop pavyko atsirevanšuoti Šiaulių Grifui už pralaimėjimą grupės varžybose rezultatu 3:2. Nors Saulininkas finale ir sukūrė keletą puikių momentų, bet  JSS parodę brandų, kovingą žaidimą geriau išnaudojo susikurtas progas. Teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo rezultatą 3:0 svečių iš Latvijos naudai.

            FK Savanoris dėkoja turnyre dalyvavusioms komandoms ir Šiaulių m. savivaldybės administracijai. Dėkojame visoms komandoms (jų buvo 16) pareiškusioms norą dalyvauti turnyre, deja daugiau komandų pakviesti negalėjome.

 

Grįžti