LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Krašto apsaugos ministerija
Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
Mes klausome radijo stotį RS2!
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2024-05-20 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 0 : 3 FC "Kupsc"
Lietuvos futbolo federacijos III lyga 2012!
Lietuvos futbolo federacijos III lyga 2012!
2012-10-10 21:11 - Dalius

     LFF III lygos pirmas ratas paliko dvejopą įspūdį - prastas startas ir pergalingas finišas. Čempionato pradžioje patirti  skaudūs pralaimėjimai  FK Taurui 0:7 ir Šauliams-Dakarui 2:9 ne tik užgrūdino komandą, bet ir privertė tobulinti gynybą.  Nors ir buvo 1:2 pralaimėta praeitų metų čempionams  FK Fanams ir 2:4  Medelyno bėgiams, tačiau  matėsi, kad komandos taktinis ir fizinis pasirengimas ženkliai pagerėjęs. Tai ir buvo įrodyta - 4:1  nugalėtas Šiaulių grifas, 3:1 Adiada, 2:0 FFK Fanai, bei sužaista nulinėmis lygiosiomis su čempionato lyderiu FC Kupsc. Rungtynės su FK Venta įrodė seną futbolo tiesą - neįmuši tu, įmuša tau. Pralaimėjimas 0:2. Pergalė 3:2 paskutinėse pirmo rato varžybose prieš FC Saulininkas nuteikė  optimistiškai. Motyvacijos turėjo pridėti ir prie komandos prisidėję trys pajėgūs saugai - Robertas Safonovas, Justas Stanevičius ir Dainius Misevičius. Deja, jau pirmosiose treniruotėse išryškėjo problemos, kurias susikūrėme patys. Nors poilsiui buvo skirtas mėnuo, tačiau dalis žaidėjų aktyviai dalyvavo mažuose turnyruose atstovaudami kitas komandas, ko pasėkoje - nuovargis, o dar blogiau - traumos. Taip ir nesugebėjome surinkti  pilnos starto sudėties į  treniruotes. Kaip treniruojamės - taip ir žaidžiame!

     Pirmosios antro rato rungtynės nežadėjo nieko bloga - Fanams pralaimėta po lygios kovos 0:1. Toliau sekę du pralaimėjimai vienodu rezultatu 1:4 Dakarui ir Saulininkui parodė, kad trūksta ne tik fizinio pasirengimo,  tarpusavio supratimo saugų grandyje, krašto  gynėjų stabilaus žaidimo, bet svarbiausia -  kovingumo. Geriau žaisti blogai ir laimėti? Pergalė prieš  Šiaulių fanus 3:2 kaip tik ir buvo toks variantas. Tauras 2:6  nubaudė mus ir šį kartą - už  „šimtaprocentinių" progų neišnaudojimą, už „stovėjimą" antrame kėlinyje. Gaila, nes po primojo kėlinio pirmavome 2:1. Šeštosiose rungtynėse su FK Venta vėl atrodėme gana solidžiai, bet dvi grubios klaidos gynyboje ir  finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 1:2. Turnyrinės lentelės kaimynų  rungtynės visada kelia  intrigą.  Adiada turėjo vilties įmušusi greitą įvartį, tačiau  puikiai išnaudotos standartinės situacijos ir pergalė 3:1 mūsų rankose. Savanoris - Kupsc 0:3 - pralaimėjome visais komponentais. Čia apžvalgą norėtųsi  baigti.   Dešimt sausų įvarčių! Būtent tiek į mūsų vartus įmušė Medelyno bėgiai. Gėdingiausias rezultatas klubo istorijoje!

      Turime ir gerą naujieną - geriausio klubo žaidėjo titulas atiteko Sauliui Kužmarskiui! Sveikiname Saulių!

      Statistika:  iškovotos 7 pergalės, 1 lygiosios, patirta 12 pralaimėjimų, įmušti 28 įvarčiai, praleisti  61, surinkti 22 taškai ir  užimta 8 vieta. Įvarčiai: E.Tankūnas 7, N.Čepas ir M.Liaudanskis po 6, L.Vlasovas ir J.Stanevičius po 3, J.Vielius, M.Medišauskas ir E.Milinskas po 1.

      Nuotraukoje - Saulius Kužmarskis.

Grįžti