LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-09-19 18:00 Purienų stadionas
LFF III lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "Kruoja-Kupsc"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lyga (ŠMFL)
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lyga (ŠMFL)
2017-10-18 20:22

2016 m.

Aštuntąją Moksleivių futbolo lygos čempionų taurę iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda. Finaliniame etape susirungė stipriausios keturių rajonų komandos - Šeduvos gimnazijos (Radviliškio raj.), Verbūnų mokyklos (Šiaulių raj.), Žagarės gimnazijos (Joniškio raj.) ir Balsių pagrindinės mokyklos (Pakruojo raj.).  Jau pirmosiose finalinio etapo rungtynėse Verbūnų futbolininkai parodė tvirtą charakterį įmušdami Žagarės  komandai penkis įvarčius, tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir pelnytai nugalėjo 5:2. Atrodė, kad antros rungtynės verbūniečiams irgi susiklostys sėkmingai, bet Šeduvos gimnazijos futbolininkai  į vieną praleistą įvartį atsakė dviem gražiomis kontratakomis ir iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:2. Finalinio etapo puošmena tapo paskutinės rungtynės, kuriose  Žagarės futbolininkai atsilikinėdami rezultatu 1:5  sugebėjo šeduviškiams įmušti  tris įvarčius be atsako ir susigražinti šansus tapti čempionais. Tačiau Šeduvos futbolininkai puikiai pasinaudojo susilpnėjusią varžovų gynyba, sukūrė tris greitas kontratakas ir šventė pelnytą pergalę 4:8. Sveikiname čempionus!

Komandų rikiuotė:

1. Šeduvos gimnazija (treneris Tomas Belko)

2. Verbūnų mokykla (trenerė Rasa Jurgaitienė)

3. Žagarės gimnazija (treneris Vygintas Petryla)

4. Balsių pagrindinė mokykla (treneris Rimvydas Petkevičius)

 

Finalinis etapas:

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Žagarės gimnazija

(Joniškio raj.)

Laughing

3:0

3

2:5

0

4:8

0

9:13

3

3

2.

Balsių pagr.

(Pakruojo raj.)

0:3

0

Laughing

0:3

0

0:3

0

0:9

0

4

3.

Verbūnų mokykla

(Šiaulių raj.)

5:2

3

3:0

3

Laughing

1:2

0

9:4

6

2

4.

Šeduvos gimn.

(Radviliškio raj.)

8:4

3

3:0

3

2:1

3

Wink

13:5

9

1

 

Pakruojo/Radviliškio rajonas

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Balsių pagr.

(Pakruojo raj.)

Smile

1:0

3

0:2

0

1:1

1

2:3

4

2

2.

Pašušvio pagr.

(Radviliškio raj.)

0:1

0

Smile

0:2

0

4:1

3

4:4

3

3

3.

Šeduvos gimn.

(Radviliškio raj.)

2:0

3

2:0

3

Smile

3:1

3

7:1

9

1

4.

Žemynos pagr.

(Pakruojo raj.)

1:1

1

1:4

0

1:3

0

Smile

3:8

1

4

 

Joniškio rajonas

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Saulės pagrindinė

Smile

2:2

1

5:1

3

3:2

3

0:0

1

10:5

8

2

2.

M.Slančiausko progimnazija

2:2

1

Smile

3:0

3

3:1

3

1:3

0

9:6

7

3

3.

Gasčiūnų pagrindinė

1:5

0

0:3

0

Kiss

2:1

3

0:6

0

3:15

3

4

4.

Skaistgirio gimnazija

2:3

0

1:3

0

1:2

0

Smile

2:2

1

6:10

1

5

5.

Žagarės gimnazija

0:0

1

3:1

3

6:0

3

2:2

1

Smile

11:3

8

1

 

Šiaulių rajonas

A pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Pavenčių mokykla

Smile

5:2

3

3:2

3

8:4

6

1

2.

Meškuičių gimnazija

2:5

0

Smile

4:2

3

6:7

3

2

3.

Kairių mokykla

2:3

0

2:4

0

Smile

4:7

0

3

B pogrupis

 

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

S.Anglickio mokykla

Smile

2:3

0

0:2

0

2:5

0

3

2.

Daugėlių mokykla

3:2

3

Smile

1:2

0

4:4

3

2

3.

Verbūnų mokykla

2:0

3

2:1

3

Smile

4:1

6

1

 

 

Dėl 5-6 vietų

S.Anglickio mokykla 1:1 (8:7)Kairių mokykla

Dėl 3-4 vietų

Meškuičių gimnazija 2:3 Daugėlių mokykla

Dėl 1-2 vietų

Pavenčių mokykla 2:2 (3:5) Verbūnų mokykla

 

2015 m.

Apskrities finalas

1. Saulės pagr. mokykla (Joniškio raj.)

2. Šeduvos gimn.  (Radviliškio raj.)

3. Žemynos pagr. mokykla (Pakruojo raj.)

4. Pavenčių pagr. mokykla (Šiaulių raj.)

 

Šiaulių raj.

1. Pavenčių mok. - Erlandas Ševčiukas

2. Meškuičių gimn. - Kostas Dagys

3. Daugėlių mok. - Vilius Kaubrė

4. Raudėnų mok. - Nėdas Girtėnas

5. Verbūnų mok. - Matas Budraitis

6. Gruzdžių gimn. - Ichtiandras Kvašys

7. St.Anglickio mok. - Linas Norvaišas

8. Kairių mok. - Lukas Janulis

 

Joniškio raj.

1. Saulės pagr.

2. Žagarės gimn.

3. Gasčiūnų pagr.

 

Pakruojo raj.

1. Žemynos pagr.

2. Linkuvos gimn.

3. Balsių pagr.

4. Pašvitinio pagr.

 

Radviliškio raj.

1. Šeduvos gimn.

2. Sidabravo vid.

3. Pašušvio pagr.

4. V.Kudirkos pagr.

 

2014 m.

Apskrities finalas

1. Balsių pagr. mokykla - Artūras Bajorūnas

2. St.Anglickio mokykla -Deimantas Damkus

3. Saulės pagr. mokykla -Armandas Pocius

4. V.Kudirkos pagr. mokykla - Eidvinas Augulis

 

Šiaulių raj.

1. St.Anglickio mok.

2. Verbūnų mok.

3. Daugėlių pagr.

4. Raudėnų  mok.

5. Kairių mok.

6. Pavenčių mok.

7. Gruzdžių gimn.

8. Meškuičių gimn.

 

Pakruojo raj.

1. Balsių pagr.

2. Žemynos pagr.

3. Linkuvos gimn.

4. Pašvitinio pagr.

 

Radviliškio raj.

1. V.Kudirkos pagr.

2. Pašušvio pagr.

3. Sidabravo vid.

4. Šeduvos gimn.

5. Gražinos pagr.

 

Joniškio raj.

1. Saulės pagr.

2. Žagarės gimn.

3.  Gasčiūnų pagr.

4. M.Slančiausko progimn.

5. Gataučių pagr.

 

 

2013 m.

Apskrities finalas

1. Gražinos pagrindinė mokykla (Radviliškio raj.)

2. Žemynos pagrindinė mokykla (Pakruojo raj.)

3. Pavenčių mokykla (Šiaulių raj.)

4. Žagarės gimnazija (Joniškio raj.)

 

Šiaulių raj.

1. Pavenčių mok. - T.Gudaitis

2. Raudėnų mok.  - N.Girdėnas

3. Meškuičių gimn. - J.Jonaitis

4. Daugėlių  pagr. - G. Suchotskis

5. Kužių vid. - S.Patkauskas

6. St.Anglickio mok. - G.Kulevičius

7. Verbūnų mok. - R.Jokubauskas

8. Gruzdžių gimn.

9. Kairių pagr.  - R.Katkauskis

 

Radviliškio raj.

1. Gražinos pagr. - Paulius Špokas

2. Šeduvos gimn. - Lukas Greža

3. Pašušvio pagr. - Lukas Maksvitis

4. Sidabravo pagr. - Benas Jomantas

 

Pakruojo raj.

1. Žemynos pagr. - Benas Kurauskas

2. Balsių pagr. - Lukas Malinauskas

3. Linkuvos gimn. - Ainaras Gudonis

4. Pašvitinio pagr.


Joniškio raj.

1. Žagarės gimn. - Julius Naglius

2. Saulės pagr. - Mindaugas Činčys

3. M.Slančiausko progimn. - Paulius Remeika

4. Kriukų pagr. - Darius Dulevičius

5. Gataučių pagr. - Lukas Daukšas

6. Gasčiūnų pagr. - Mantas Rudys

 

2012 m.

Apskrities finalas

1. St.Anglickio pagr. (Šiaulių raj.)

2. Žagarės gimn. (Joniškio raj.)

3. Žemynos pagr. (Pakruojo raj.)

4. Gražinos pagr. (Radviliškio raj.)

 

Komandų rikiuotė:

Šiaulių raj.

1. St.Anglickio pagrindinė mokykla
2. Daugėlių pagrindinė mokykla
3. Kairių pagrindinė mokykla
4. Meškuičių gimnazija
5. Pavenčių vidurinė
6. Gruzdžių gimnazija
7. Verbūnų pagrindinė mokykla
8. Raudėnų pagrindinė mokykla

 

Radviliškio raj.

1. "Gražinos" pagr.

2. "Vaižganto" pagr. 

3. "Šeduvos" gimn.

4. "Sidabravo" vid.

5. "Pašušvio" pagr.

 

Pakruojo  raj.

1. Žemynos pagrindinė mokykla
2. Balsių pagrindinė mokykla
3. Triškonių pagrindinė mokykla
4. Rozalimo vidurinė mokykla
5. Pašvitinio pagrindinė mokykla

 

Joniškio raj.

1. „Žagarės" gimnazija
2. „Saulės" vidurinė mokykla
3. „P.Slančiausko" gimnazija
4. „Kriūkų pagrindinė mokykla
5. ‚Skaistgirio" pagrindinė mokykla

6. „Gataučių" pagrindinė mokykla
7. „Gaščiūnų" pagrindinė mokykla

 

2011 m.

Apskrities finalas

1. Žemynos pagr. (Pakruojo raj.)

2. Daugėlių pagr. (Šiaulių raj.)

3. St.Anglickio pagr. (Šiaulių raj.)

4. Vaižganto pagr. (Radviliškio raj.)


Komandų rikiuotė:

Šiaulių raj.

1. St.Anglickio pagr. - D.Norkus

2. Daugėlių pagr. - M.Čečkauskas

3. Pavenčių vid. - P.Mickevičius

4. Raudėnų pagr. - T.Vaičiulis

5. Meškuičių gim. - A.Anckinas

6. Gruzdžių gim. - L.Stankus

7. Kairių pagr. - A.Klemas

8. Bubių pagr. - A.Survila

9. Verbūnų pagr.- M.Šimkevičius

10. Kužių vid.- R.Tamulis

 

Radviliškio raj.

1. Vaižganto pagr. - E.Utkus

2. Gražinos pagr. - M.Štenkelis

3. Pašušvio pagr. - M.Juozaitis

4. Šeduvos gimn. - D.Jurgaitis

5. Sidabravo vid. - R.Lotužis

6. Šiaulėnų vid. - R.Limantas

 

Pakruojo  raj.

1. Žemynos pagr. - D.Kriukas

2. Triškonių pagr. - T.Pečetauskas

3. Balsių pagr. - D.Bajarūnas

4. Rozalimo vid. - M.Žarskis


2010 m.

1. Daugėlių pagr.mokykla - Domantas Krasauskis

2. Kairių pagr. mokykla - Tomas Jokubauskas

3. Kužių vid. mokykla - Vismantas Žutautas

4. Verbūnų pagr. mokykla - Mantas Šimkevičius

5. Bubių pagr. mokykla - Martynas Krištopaitis

6. Pavenčių vid. mokykla - Titas Glodenis

7. Gruzdžių gimnazija - Lukas Stankus

8. Raudėnų pagr. mokykla - Rolandas Balčiūnas.

 

2009 m.

1. Daugėlių pagr. mokykla - Kipras Kožukolovas

2. Kuršėnų St.Anglickio pagrindinė mokykla I - Martynas Bernotas

3. Bubių pagrindinės mokykla - Ailonas Survila

4. Kuršėnų St. Anglickio pagrindinė mokykla II - Egidijus Narbutas

Grįžti