LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-10-12 13:00 Gytarių stadionas
LFF III lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "Adiada"
Salės futbolo turnyro "JOMA" taurei laimėti statistika!
2011-03-19 22:32

A pogrupis

 

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

SK "Stop"

(Panevėžys)

 

0:4

0

1:0

3

0:1

0

0:2

0

1:7

3

4

2.

„Žemaitijos pienas"

(Telšiai)

2:0

3

 

3:1

3

4:0

3

0:3

0

9:4

9

1

3.

SK "Šiaulių grifas"

(Šiauliai)

0:1

0

1:3

0

 

1:2

0

1:1

1

3:7

1

5

4.

SK "Kairiai"

(Šiaulių raj.)

1:0

3

0:4

0

2:1

3

 

1:0

3

4:5

9

2

5.

FC "Kupsc"

(Šiauliai)

4:0

3

3:0

3

1:1

1

0:1

0

 

8:2

7

3

 B pogrupis

 

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

FK "Tauras"

(Šiauliai)

 

2:3

0

1:0

3

2:1

3

3:1

3

8:5

9

1

2.

FK "Savanoris"

(Šiaulių raj.)

3:2

3

 

5:0

3

1:4

0

1:2

0

10:8

6

3

3.

"Olimpo SC"

(Mažeikiai)

0:1

0

0:5

0

 

2:1

3

0:0

1

2:7

4

5

4.

"CBS Igate"

(Latvija)

1:2

0

4:1

3

1:2

0

 

4:2

3

9:7

6

2

5.

FK "Kaslita"

(Kelmė)

1:3

0

2:1

3

0:0

1

2:4

0

 

5:8

4

4

2011 m. kovo 20 d.

Pradžia

Komandos

Rezultatas

09.00

SK Kairiai  - FC Kupsc

1:0

09.15

FK Tauras - FK Savanoris

2:3

09.30

Žemaitijos pienas - SK Grifas

3:1

09.45

Olimpo SC  - FK Kaslita

0:0

10.00

SK Stop  - SK Kairiai

0:1

10.15

CBS Igate - FK Tauras

1:2

10.30

FC Kupsc - SK Grifas

1:1

10.45

FK Savanoris  - FK Kaslita

1:2

11.00

Žemaitijos pienas - SK Stop

2:0

11.15

Olimpo SC  - CBS Igate

2:1

11.30

SK Kairiai -  SK Grifas

2:1

11.45

FK Tauras - FK Kaslita

3:1

12.00

FC Kupsc - Žemaitijos pienas

3:0

12.15

FK Savanoris - CBS Igate

1:4

12.30

SK Stop - SK Grifas

1:0

12.45

Olimpo SC  - FK Tauras

0:1

13.00

SK Kairiai - Žemaitijos pienas

0:4

13.15

FK Kaslita  - CBS Igate

2:4

13.30

FC Kupsc - SK Stop

4:0

13.45

FK Savanoris - Olimpo SC

5:0

14.00

I pusfinalis Žemaitijos pienas - CBS Igate

4:2

14.15

II pusfinalisFK Tauras - SK Kairiai

1:1(7:6)

14.30

Dėl 3-4 vietos CBS Igate - SK Kairiai

2:1

14.45

Dėl 1-2 vietos :Žemaitijos pienas - FK Tauras

1:3



Grįžti