ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2018-09-29 15:30 Gytarių stadionas
Futbolo klubas "Savanoris" 0 : 0 "Joniškio veteranai"
Šiaulių apskrities mažojo futbolo pirmenybės “Patrick” taurei laimėti!
Šiaulių apskrities mažojo futbolo pirmenybės “Patrick” taurei laimėti!
2011-03-05 16:00 - Atnaujinta

Klubo komandų rungtynės:

 

SAUSIO 8 D. (ŠEŠTADIENIS)

15.00 SK KAIRIAI-KNITUVA 3-3 (2:1)FK SAVANORIS (įv. J.Vielius 2, P.Izzet)

 SAUSIO 9 D. (SEKMADIENIS)

11.00 FASMA 5-2 (3:2) FK SAVANORIS-2 (įv. R.Jokubaitis,R.Gedminas)

SAUSIO 15 D. (ŠEŠTADIENIS)

15.00 LOGIKOS VETERANAI 4-1 FK SAVANORIS (įv.L.Vlasovas)

SAUSIO 16 D. (SEKMADIENIS)

13.00 KAIRIAI 1-3 FK SAVANORIS-2 (įv.I.Kvedaras, R.Gedminas, R.Jokubaitis)

SAUSIO 23 D. (SEKMADIENIS)

13.00 ADIADA-2 2-2 FK SAVANORIS-2 (įv. N.Radušis, A.Ramanauskas)

SAUSIO 29 D. (ŠEŠTADIENIS)

14.00 FK SAVANORIS 2-4 FC SAULININKAS (įv. N.Čepas, E.Kvasys)

SAUSIO 30 D. (SEKMADIENIS)

9.00 MEDELYNO BĖGIAI-2 4-2 FK SAVANORIS-2 (įv. N.Radušis, E.Tankūnas)

15.00 MEDELYNO BĖGIAI 4-2 FK SAVANORIS (įv. P.Izzet 2)

VASARIO 5 D. (ŠEŠTADIENIS)

13.00 PATRICK 2-3 FK SAVANORIS-2 (įv.R.Gedminas, E.Tankūnas 2)

VASARIO 6 D. (SEKMADIENIS)

14.00 ŠIAULIU GRIFAS 6-2 (3:1)FK SAVANORIS (įv. L.Vlasovas, E.Kvasys)

VASARIO 12 D. (ŠEŠTADIENIS)

12.00 FK SAVANORIS-2 0-6 (0:1)FC ŠIAULIŲ TIGRAI-2

14.00 FC KUPSC 4-2 (2:1)FK SAVANORIS (įv.P.Izzet 2)

VASARIO 19 D. (ŠEŠTADIENIS)

14.00 FK SAVANORIS 4-5 (4:3) AKMENĖ-SC (įv. J.Vielius 2, L.Vlasovas, P.Preimontas)

VASARIO 20 D. (SEKMADIENIS)

11.00 JONIŠKIS 4-6 (2:3)FK SAVANORIS 2 (įv. E.Tankūnas 3, T.Stasaitis, R.Jokubaitis)

VASARIO 26 D. (ŠEŠTADIENIS)

13.00 FA ŠIAULIAI-95 2-6 FK SAVANORIS (įv. J.Vielius 3, N.Čepas, E.Šeškevičius, R.Safonovas)

DĖL 7-8 VIETŲ LOGIKOS VETERANAI 1-9 FK SAVANORIS (N.Čepas 3, J.Vielius 2, T.Bagdonas 2, L.Vlasovas, R.Safonovas) 

II lygos turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Įvar

čiai

Taš

kai

Vie

ta

1.

   FC Kupsc

 xxx

2:1

3:4

3:2

1:9

4:2

1:10

5:3

4:4

23:35 13 4

2.

   FC Saulininkas

1:2

 xxx

3:5

3:5

5:3

4:2

 2:3

8:1

7:2

33:23 12 5

3.

   Šiaulių grifas

4:3

5:3

 xxx

5:3

7:2

6:2

4:6

3:2

6:4

40:25 21 2

4.

   SK Kairiai-Knituva

2:3

5:3

3:5

 xxx

4:7

3:3

3:7

5:4

2:1

27-33 10 6

5.

   Akmenės SC

9:1

3:5

2:7

7:4

 xxx

5:4

2:2

2:4

4:2 

34:29 13 3

6.

   FK Savanoris

2:4

2:4

2:6

3:3

4:5

 xxx

2:4

1:4

6:2

22:32 4 8

7.

   Medelyno bėgiai

10:1

3:2 

6:4

7:3

2:2

4:2

xxx

17:1

8:2

57:17 22 1

8.

   Logikos veteranai

3:5

1:8

2:3

4:5

4:2

4:1

1:17

 xxx

5:3

24:44 9 7

9.

   Šiaulių FA-95

4:4

2:7

4:6

1:2

2:4 

2:6

2:8

3:5

 xxx

20:42 1 9

 

III  lygos A pogrupio turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Įvar

čiai

Taš

kai

Vie

ta

1.

   FK Savanoris-2

xxx

2:5

3:1

2:2

2:4

3:2

12:14

7

4

2.

   Fasma

5:2

xxx

14:1

6:1

10:3

4:2

39:9

15

1

3.

   Kairiai

1:3

1:14

 xxx

1:3

3:4

4:6

10:30

0

6

4.

   Adiada-2

2:2

1:6

3:1

xxx

8:2

3:4

17:15

7

3

5.

   Medelyno bėgiai-2

4:2

3:10

4:3

2:8

xxx

9:4

22:27

9

2

6.

   Patrick

2:3

2:4

6:4

4:3

4:9

xxx

18:23

6

5

Dėl 9-11 vietų:

1. FC Šiaulių tigrai 6-0 FK Savanoris 2

2. Joniškio SC 4-6 FK Savanoris 2 (E.Tankūnas 3, T.Stašaitis, R.Jokubaitis) 

Finalinės vietos:

11. Joniškio SC

10. FK Savanoris-2

9. FC Šiaulių tigrai 2

 

Grįžti