LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-09-19 18:00 Purienų stadionas
LFF III lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "Kruoja-Kupsc"
Šiaulių apskrities mažojo futbolo pirmenybės “Patrick” taurei laimėti!
Šiaulių apskrities mažojo futbolo pirmenybės “Patrick” taurei laimėti!
2011-03-05 16:00 - Atnaujinta

Klubo komandų rungtynės:

 

SAUSIO 8 D. (ŠEŠTADIENIS)

15.00 SK KAIRIAI-KNITUVA 3-3 (2:1)FK SAVANORIS (įv. J.Vielius 2, P.Izzet)

 SAUSIO 9 D. (SEKMADIENIS)

11.00 FASMA 5-2 (3:2) FK SAVANORIS-2 (įv. R.Jokubaitis,R.Gedminas)

SAUSIO 15 D. (ŠEŠTADIENIS)

15.00 LOGIKOS VETERANAI 4-1 FK SAVANORIS (įv.L.Vlasovas)

SAUSIO 16 D. (SEKMADIENIS)

13.00 KAIRIAI 1-3 FK SAVANORIS-2 (įv.I.Kvedaras, R.Gedminas, R.Jokubaitis)

SAUSIO 23 D. (SEKMADIENIS)

13.00 ADIADA-2 2-2 FK SAVANORIS-2 (įv. N.Radušis, A.Ramanauskas)

SAUSIO 29 D. (ŠEŠTADIENIS)

14.00 FK SAVANORIS 2-4 FC SAULININKAS (įv. N.Čepas, E.Kvasys)

SAUSIO 30 D. (SEKMADIENIS)

9.00 MEDELYNO BĖGIAI-2 4-2 FK SAVANORIS-2 (įv. N.Radušis, E.Tankūnas)

15.00 MEDELYNO BĖGIAI 4-2 FK SAVANORIS (įv. P.Izzet 2)

VASARIO 5 D. (ŠEŠTADIENIS)

13.00 PATRICK 2-3 FK SAVANORIS-2 (įv.R.Gedminas, E.Tankūnas 2)

VASARIO 6 D. (SEKMADIENIS)

14.00 ŠIAULIU GRIFAS 6-2 (3:1)FK SAVANORIS (įv. L.Vlasovas, E.Kvasys)

VASARIO 12 D. (ŠEŠTADIENIS)

12.00 FK SAVANORIS-2 0-6 (0:1)FC ŠIAULIŲ TIGRAI-2

14.00 FC KUPSC 4-2 (2:1)FK SAVANORIS (įv.P.Izzet 2)

VASARIO 19 D. (ŠEŠTADIENIS)

14.00 FK SAVANORIS 4-5 (4:3) AKMENĖ-SC (įv. J.Vielius 2, L.Vlasovas, P.Preimontas)

VASARIO 20 D. (SEKMADIENIS)

11.00 JONIŠKIS 4-6 (2:3)FK SAVANORIS 2 (įv. E.Tankūnas 3, T.Stasaitis, R.Jokubaitis)

VASARIO 26 D. (ŠEŠTADIENIS)

13.00 FA ŠIAULIAI-95 2-6 FK SAVANORIS (įv. J.Vielius 3, N.Čepas, E.Šeškevičius, R.Safonovas)

DĖL 7-8 VIETŲ LOGIKOS VETERANAI 1-9 FK SAVANORIS (N.Čepas 3, J.Vielius 2, T.Bagdonas 2, L.Vlasovas, R.Safonovas) 

II lygos turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Įvar

čiai

Taš

kai

Vie

ta

1.

   FC Kupsc

 xxx

2:1

3:4

3:2

1:9

4:2

1:10

5:3

4:4

23:35 13 4

2.

   FC Saulininkas

1:2

 xxx

3:5

3:5

5:3

4:2

 2:3

8:1

7:2

33:23 12 5

3.

   Šiaulių grifas

4:3

5:3

 xxx

5:3

7:2

6:2

4:6

3:2

6:4

40:25 21 2

4.

   SK Kairiai-Knituva

2:3

5:3

3:5

 xxx

4:7

3:3

3:7

5:4

2:1

27-33 10 6

5.

   Akmenės SC

9:1

3:5

2:7

7:4

 xxx

5:4

2:2

2:4

4:2 

34:29 13 3

6.

   FK Savanoris

2:4

2:4

2:6

3:3

4:5

 xxx

2:4

1:4

6:2

22:32 4 8

7.

   Medelyno bėgiai

10:1

3:2 

6:4

7:3

2:2

4:2

xxx

17:1

8:2

57:17 22 1

8.

   Logikos veteranai

3:5

1:8

2:3

4:5

4:2

4:1

1:17

 xxx

5:3

24:44 9 7

9.

   Šiaulių FA-95

4:4

2:7

4:6

1:2

2:4 

2:6

2:8

3:5

 xxx

20:42 1 9

 

III  lygos A pogrupio turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

Įvar

čiai

Taš

kai

Vie

ta

1.

   FK Savanoris-2

xxx

2:5

3:1

2:2

2:4

3:2

12:14

7

4

2.

   Fasma

5:2

xxx

14:1

6:1

10:3

4:2

39:9

15

1

3.

   Kairiai

1:3

1:14

 xxx

1:3

3:4

4:6

10:30

0

6

4.

   Adiada-2

2:2

1:6

3:1

xxx

8:2

3:4

17:15

7

3

5.

   Medelyno bėgiai-2

4:2

3:10

4:3

2:8

xxx

9:4

22:27

9

2

6.

   Patrick

2:3

2:4

6:4

4:3

4:9

xxx

18:23

6

5

Dėl 9-11 vietų:

1. FC Šiaulių tigrai 6-0 FK Savanoris 2

2. Joniškio SC 4-6 FK Savanoris 2 (E.Tankūnas 3, T.Stašaitis, R.Jokubaitis) 

Finalinės vietos:

11. Joniškio SC

10. FK Savanoris-2

9. FC Šiaulių tigrai 2

 

Grįžti