Radviliškio r. salės futbolo pirmenybės, dėl 5-6 vietų
Futbolo klubas "Savanoris" : "ŠSPC U16"
Paaiškėjo turnyro "Maniežas-2010" čempionas!
2010-12-17 15:00 - Atnaujinta

Mažojo futbolo turnyrą „Maniežas-2010" laimėjo favoritai - futbolo klubas  „Tauras".

Turnyras, kuriame dalyvavo aštuonios komandos, buvo pilnas staigmenų ir netikėtumų. Gana netikėtai į stipriausiųjų ketvertą pateko kovingai žaidę FK „Omnitel", o vieni iš favoritų FK „Saulininkas" ir SK „Grifas" pralaimėje lemiamas rungtynes,  kovojo tik dėl 5-8 vietų. FK „Omnitel" futbolininkams kovoje dėl medalių pritrūko patirties - pralaimėta visiems trims turnyro lyderiams. Dviems pretendentams į medalius FK „Savanoris" ir SK „Kairiai-Knituva" tarpusavyje sužaidus lygiosiomis 2:2, aukso medalių savininkas sprendėsi paskutinėse rungtynėse, kuriose susitiko FK „Tauras" ir FK „Savanoris". Pastariesiems norint tapti čempionais  buvo būtina pergalė. Gražios ir įtemptos rungtynės  baigėsi FK „Tauras" pergalę 2:1 (2:1), nors pirmo kėlinio viduryje   "Savanorio" futbolininkai pirmieji pelnė įvartį, tačiau FK „Tauras" rezultatyviai išnaudojo dvi varžovų klaidas gynyboje. Antrame kėlinyje komandos sukūrė po keletą pavojingų progų, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.