LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Krašto apsaugos ministerija
Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
Mes klausome radijo stotį RS2!
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2024-02-10 12:00 Universiteto sporto salė
Futbolo klubas "Savanoris" 8 : 4 FC "Fanai B-Giduja"
 LFF futsal I lyga 2023/2024
LFF futsal I lyga 2023/2024
2023-11-24 14:56

    Žaidėjai - Tomas Simėnas, Evaldas Jurgelis, Mantas Švažas, Donatas Bajorūnas, Domantas Einoris (C),  Edvinas Karasiovas, Artūras Bajorūnas, Naglis Urbonas, Ramūnas Savičius, Lukas Milčinauskas, Rokas Venskus, Benas Kurauskas, Martynas Tarbūnas, Alanas Kustikovas, Robertas Safonovas, Vismantas Žutautas, Emilis Tankūnas.

 

 

Įvarčių statistika - spausti čia.

 

Geriausias komandos žaidėjas LFF Futsal I lygoje - Robertas Safonovas. Sveikiname!

 

Viso įvarčių: Domantas Einoris 14, Ramūnas Savičius 12, Robertas Safonovas 11, Artūras Bajorūnas 7, Edvinas Karasiovas 4, Mantas Švažas 3, Naglis Urbonas 2, Rokas Venskus, Martynas Tarbūnas, Emilis Tankūnas.

 

Dėl 11-12 vietų

FK "Savanoris" 8:4  FC „Fanai B-Giduja" (įv. Domantas Einoris 2, Edvinas Karasiovas 2, Ramūnas Savičius, Robertas Safonovas, Lukas Milčinauskas, Emilis Tankūnas)

Rungtynių žaidėjas - Mantas Švažas

 

Dėl 9-12 vietų

FK "Savanoris" 3:5  FK „Venta"-SC (įv. Ramūnas Savičius, Robertas Safonovas, Artūras Bajorūnas)

Rungtynių žaidėjas - Robertas Safonovas.

 

Dėl 9-16 vietų

FK "Savanoris" 10:4  FK „Akmenė"-SC (įv. Ramūnas Savičius 4, Robertas Safonovas 2, Domantas Einoris 2, Artūras Bajorūnas, Lukas Milčinauskas)

Rungtynių žaidėjas - Ramūnas Savičius.

 

VII turas

FK "Savanoris" 14:0 RK „Šiauliai" (įv. Robertas Safonovas 4, Artūras Bajorūnas 4, Mantas Švažas 3, Ramūnas Savičius 2,  Domantas Einoris)

Rungtynių žaidėjas - Ramūnas Savičius.

 

VI turas

FK "Savanoris" 3:6 "Sovli" (įv. Domantas Einoris 2, Edvinas Karasiovas)

Rungtynių žaidėjas - Domantas Einoris.

 

V turas

FC „Saulininkas" 3:2 FK "Savanoris"  (įv. Domantas Einoris, Ramūnas Savičius)

Rungtynių žaidėjas - Martynas Tarbūnas.

 

IV turas

FK "Savanoris" 4:5 FK „Šiaulių Liūtai B" (įv. Domantas Einoris 3, Artūras Bajorūnas)

Rungtynių žaidėjas - Ramūnas Savičius.

 

III turas

FK "Savanoris" 0:6 "Medelyno bėgiai"

Rungtynių žaidėjas - Lukas Milčinauskas.

 

II turas

FK „Venta"-SC 2:10 FK "Savanoris" (įv. Ramūnas Savičius 2, Domantas Einoris 2, Robertas Safonovas 2, Naglis Urbonas 2, Martynas Tarbūnas, Edvinas Karasiovas)

Rungtynių žaidėjas - Mantas Švažas.

 

I turas

FC „Fanai B-Giduja" 4:4 FK "Savanoris" (įv. Ramūnas Savičius, Domantas Einoris, Rokas Venskus, Robertas Safonovas)

Rungtynių žaidėjas - Tomas Simėnas.

 

A pogrupis

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vieta

1.

FC „Fanai B-Giduja"

Smile

1:3

0

4:4

1

4:7

0

1:4

0

13:4

3

3:8

0

7:2

3

33:32

7

6

2.

„Medelyno bėgiai"

3:1

3

Smile

6:0

3

6:3

3

8:3

3

9:2

3

6:2

3

11:4

3

49:14

21

1

3.

FK „Savanoris"

4:4

1

0:6

0

Surprised

2:3

0

4:5

0

14:0

3

3:6

0

10:2

3

37:26

7

5

4.

FC „Saulininkas"

7:4

3

3:6

0

3:2

3

Smile

5:1

3

15:2

3

1:2

0

13:2

3

47:19

 15

3

5.

FK „Šiaulių Liūtai B"

4:1

3

3:8

0

5:4

3

1:5

0

Smile

8:2

3

2:8

0

5:2

3

28:30

12

4

6.

RK „Šiauliai"

4:13

0

2:9

0

0:14

0

2:15

0

2:8

0

Smile

2:4

0

4:4

1

16:67

1

7

7.

„Sovli"

8:3

3

2:6

0

6:3

3

2:1

3

8:2

3

4:2

3

Smile

8:3

3

38:20

18

2

8.

FK „Venta"-SC

2:7

0

4:11

0

2:10

0

2:13

0

2:5

0

4:4

1

3:8

0

Smile

19:58

1

8

 

B pogrupis

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vieta

1.

„Adiada"

Smile

6:3

3

2:8

0

1:4

0

5:8

0

5:13

0

5:1

3

1:11

0

25:48

6

6

2.

FK „Akmenė"-SC

3:6

0

Smile

3:4

0

2:4

0

1:12

0

3:8

0

1:4

0

0:15

0

13:53

0

8

3.

RK „BaltRex-Šiauliai"

8:2

3

4:3

3

Smile

3:2

3

3:4

0

3:3

1

18:3

3

1:5

0

40:22

14

4

4.

FC „Fanai"

4:1

3

4:2

3

2:3

0

Smile

9:3

3

6:7

0

9:4

3

5:1

3

40:21

15

2

5.

FK „Kražantė"

8:5

3

12:1

3

4:3

3

3:9

0

Smile

5:6

0

9:1

3

3:8

0

44:33

12

5

6.

„Saned"-SC

13:5

3

8:3

3

3:3

1

7:6

3

6:5

3

Smile

5:3

3

5:2

3

47:27

19

1

7.

FC „Saulininkas B"

1:5

0

4:1

3

3:18

0

4:9

0

1:9

0

3:5

0

Smile

3:12

0

19:60

3

7

8.

FK „Šiaulių Liūtai"

11:1

3

15:0

3

5:1

3

1:5

0

8:3

3

2:5

0

12:3

3

Smile

54:18

15

3

 

Tvarkaraštis

Eil.

Nr.

Data

Laikas

Rungtynės

Pastaba

1 2023-11-25 12:00 FC „Fanai B-Giduja" 4 : 4 FK „Savanoris"  ŠA salė
2 2023-12-02 15:00 FK „Venta"-SC 2 : 10 FK „Savanoris"  ŠA salė
3 2023-12-09 17:00 „Medelyno bėgiai" 6 : 0 FK „Savanoris"  ŠA salė
4 2023-12-16 13:00 FK „Šiaulių Liūtai B" 5 : 4 FK „Savanoris" ŠA salė
5 2024-01-06 13:00 FC „Saulininkas" 3 : 2 FK „Savanoris" ŠA salė
6 2024-01-13 11:00 „Sovli" 6 : 3 FK „Savanoris" N.Akmenės SC
7 2024-01-20 10.00 FK „Savanoris" 14 : 0 RK "Šiauliai" ŠA salė
8 2024-01-27 11.00 FK „Savanoris" 10 : 4 FK „Akmenė"-SC Dėl 9-16 vietų
9. 2024-02-03 12.00 FK „Savanoris" 3 : 5 FK „Venta"-SC Dėl 9-12 vietų
10. 2024-02-10 12.00 FK „Savanoris" 8 : 4 FC „Fanai B-Giduja" Dėl 11-12 vietų

 

Grįžti