LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2022-11-26 14:00 Universiteto sporto salė
Futbolo klubas "Savanoris" 11 : 3 "Vairas-Kalvis-Jupoja"
XV-asis futsal turnyras Kariuomenės dienai paminėti!
XV-asis futsal turnyras Kariuomenės dienai paminėti!
2022-11-20 08:59 - Rezultatai on-line!

Penkioliktasis futsal turnyras Kariuomenės dienai paminėti vyks lapkričio 19 d. Šiauliuose. Kviečiame komandas registruotis iki lapkričio 16 d.  el. p. fksavanoris@gmail.com ar  tel.nr. 868754406.

 

Apribojimas - turnyre gali dalyvauti  komandos, kurių sudėtyje nėra LFF „A“, „I“ ar Futsal „A“  lygos žaidėjų (2022 m. registracija).

 

Turnyro dokumentai - spausti čia.

Komandų sudėtys - spausti čia.

 

Komandų užimtos vietos:

1. "Šiaulių Liūtai"

2. "Baltrex"

3. FK "Savanoris"

4. FC "Saulininkas"

5-8. FK "Dembava", FMLK „Fanas", FK "Savanoris B", "Šiauliai Rugby Team".

 

A pogrupis:

Eil.Nr.

Komanda

1

2

3

4

Įvarčiai

Taškai

Vieta

  1

FK "Dembava"

(Panevėžys)

Smile

3:2

3

4:1

3

0:2

0

7:5
6
3

  2

FC "Saulininkas"

(Šiauliai)

2:3

0

Smile

3:2

3

2:0

3

7:5
6
1

  3

"Šiauliai Rugby Team"

(Šiauliai)

1:4

0

2:3

0

Smile

0:2

0

3:9
0
4

  4

FK "Savanoris"

(Šiaulių r.)

2:0

3

0:2

0

2:0

3

Smile
4:2
6
2

B pogrupis:

Eil.Nr.

Komanda

1

2

3

4

Įvarčiai

Taškai

Vieta

  1

"Baltrex"

(Šiauliai)

Smile

3:0

3

2:0

3

3:0

3

8:0
9
1

  2

FMLK „Fanas"

(Šiauliai)

0:3

0

Smile

1:6

0

1:1

1

2:10
1
3-4

  3

"Šiaulių Liūtai"

(Šiauliai)

0:2

0

6:1

3

Smile

6:1

3

12:2
6
2

  4

FK "Savanoris B"

(Šiaulių r.)

0:3

0

1:1

1

1:6

0

Smile
2:10
1
3-4

 

Tvarkaraštis:

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Pog-

rupis

Komandos

Rezul-

tatas

Eiga

1

10.00

B

"Baltrex" - FMLK „Fanas"

3:0

baigėsi

2

10.25

A

"Šiauliai Rugby Team" - FK „Savanoris"

0:2

baigėsi

3

10.50

B

"Šiaulių Liūtai"  - FK „Savanoris B"

6:1

baigėsi

4

11.15

A

FK „Dembava" - FC „Saulininkas"

3:2

baigėsi

5

11.40

B

"Baltrex" - FK „Savanoris B"

3:0

baigėsi

6

12.05

A

"Šiauliai Rugby Team" - FK „Dembava"

1:4

baigėsi

7

12.30

B

FMLK „Fanas" - "Šiaulių Liūtai" 

1:6

baigėsi

8

12.55

A

FK „Savanoris" - FC „Saulininkas"

0:2

baigėsi

9

13.20

B

 FK „Savanoris B" - FMLK „Fanas"

1:1

baigėsi

10

13.45

A

"Šiauliai Rugby Team" - FC „Saulininkas"

2:3

baigėsi

11

14.10

A

FK „Dembava" - FK „Savanoris"

0:2

baigėsi

12

14.35

B

"Baltrex" - "Šiaulių Liūtai" 

2:0

baigėsi

13

15.00

I P

A1:B2 FC "Saulininkas" - "Šiaulių Liūtai"

2:4

baigėsi

14

15.25

II P

B1:A2 "Baltrex" - FK "Savanoris"

1:1 b.(2:1)
baigėsi

15

15.50

Dėl 3-4

FC "Saulininkas" - FK "Savanoris"

2:3

baigėsi

16

16.15

Dėl 1-2

"Šiaulių Liūtai" - "Baltrex"

0:0 b.(2:1)

baigėsi

17

16.30

 

Apdovanojimai

 

 

b - 6 metrų baudiniai.

 

Turnyro istorija - spausti čia.

 

Čempionai tapo:

2022 m. - "Šiaulių liūtai"

2021 m. - „Baltrex" (Šiauliai)

2020 m. - nevyko

2019 m. - FK "Fanai" (Šiauliai)

2018 m. - FK „2000" (Panevežys)

2017 m. - FK „Ateitis" (Telšiai)

2016 m. - FK "Sportidus" (Panevėžys)

2015 m. - FC "Saulininkas"(Šiauliai)

2014 m. - FK Tauras (Šiauliai)

2013 m. - FK Tauras (Šiauliai)

2012 m. - FK Savanoris (Šiaulių r.)

2011 m. - FK "Fanai" (Šiauliai)

2010 m. - SK Kairiai-Knituva (Šiauliai)

2009 m. - SK Kairiai-Knituva (Šiauliai)

2008 m. - FK Savanoris (Šiaulių r.)

2007 m. - FK Savanoris (Šiaulių r.)

 

 

Grįžti