Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
2024-04-15 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 1 : 2 "Medelyno bėgiai"
Sporto žaidynės"Saulės miestas - 2010"
2010-05-10 21:15 - fksavanoris

Pirmose rungtynėse  su Šiaulių tigrais, pasirinkome gynybinę taktiką, tačiau "sausus" vartus išlaikėme iki paskutinės pirmo kėlinio minutės. Pirmame kėlinyje turėjome porą "pusprogių", tačiau jų išnaudoti nepavyko. Antrame kėlinyje varžovai padidino spaudimą ir sėkmingai išnaudojo dvi susikurtas progas. Galutinis rezultatas 0:3. Antrose rungtynėse privalėjome laimėti, nes "Policija" pralaimėjo Šiaulių tigrams 1:2. Rungtynes pradėjome aktyviai, tačiau varžovai puikiai pasinaudojo mūsų klaida  gynyboje. Gana greitai rezultatą, po puikaus J.Vieliaus  perdavimo, išlygino  R.Gedminas. Antrame kėlinyje padidinome spaudimą, tačiau nesugebėjome išnaudoti šimtaprocentinių progų (D.Einoris, J.Vielius). Neįmuši tu - įmuša tau! Pralaimėjome rezultatu 1:2.

Galime pasiguosti tuom, kad mūsų pogrupio komandos užėmė pirmas dvi vietas žaidynėse, o B pogrupio favoritas FK "Tauras" nepateko į pusfinalį. Džiugu tai, kad parodėme didelį norą laimėti, nors ir trūko patirties rungtyniaujant 7x7.

Rezultatai:

A pogrupis: FK "Savanoris"-"Šiaulių tigrai" 0:3. "Šiaulių tigrai"-"Policija" 2:1, FK "Savanoris"-"Policija" 1:2.

B pogrupis: "Saulininkas"-FK "Tauras" 0:3, FK "Omnitel"-FK "Tauras" 3:1, "Saulininkas"-FK "Omnitel" 3:0.

Pusfinalis: "Saulininkas"-"Policija" 0:2, "Šiaulių tigrai"-FK "Omnitel" 7:1.

Finalas: "Šiaulių tigrai":"Policija" 3:0.