LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2020-07-08 19:30 Gytarių stadionas
LFF 3 lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "ŠSPC Radviliškis"
Radviliškiečiai Šiaulių futbolo lygos /35+/ čempionai!
Radviliškiečiai Šiaulių futbolo lygos /35+/ čempionai!
2020-02-23 09:00 - Atnaujinta!

Šiaulių futbolo lygos (nuo 35 metų) čempionų taurė iškeliavo į Radviliškį. Radviliškiečiai futsal sezone iškovojo šešias pergales ir patyrė vienintelį pralaimėjimą prieš antroje vietoje likusius Joniškio FK "Strėlių" žaidėjus. Trečiąją vieta iškovojęs FC "Saulininkas"  surinko po lygiai taškų   su joniškiečiais, tačiau tarpusavio rungtynių rezultatas buvo palankus FK "Strėlių" komandai. Sveikiname čempionus!

 

Rezultatyviausias žaidėjas - Mindaugas Urbonavičius ("Radviliškis") - 12 įvarčių.

 

Geriausi komandų žaidėjai - Valentas Lukošaitis ("Radviliškis"), Aurimas Valantinas (FK "Strėlės"), Mantas Šukys (FC "Saulininkas"), Tomas Švedas ("Šiaulių liūtai), Svajūnas Šiuipys (FK "Savanoris"), Aliks Raklinskis (FK "Akmenė"), Redas Jurevičius ("Kruojos veteranai"), Ramūnas Arštikis (FK "Danspin")

 

Komandų rikiuotė:

1."Radviliškis"

2. FK "Strėlės"

3. FC "Saulininkas"

4. "Šiaulių liūtai"

5. FK "Savanoris"

6. FK "Akmenė"

7. "Kruojos veteranai

8. FK "Danspin"

 

Įvarčių statistika.

Nuostatai, tvarkaraštis spausti čia.


Turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda
1
2
3
4
5
6
7
8

Įvar

čiai

Taš

kai

Vieta
1

FK "Akmenė"

(Akmenė)

Smile

3:2

3

5:2

3

0:3

0

2:3

0

0:2

0

3:5

0

3:4

0

16:21
6
6
2

FK "Danspin"

(Raseiniai)

2:3

0

Smile

0:5

0

2:6

0

1:2

0

1:6

0

3:6

0

2:0

3

11:28
3
8
3

"Kruojos veteranai"

(Pakruojis)

2:5

0

5:0

3

Smile

1:3

0

0:0

1

2:5

0

1:2

0

0:2

0

11:17
4
7
4

FC "Saulininkas"

(Šiauliai)

3:0

3

6:2

3

3:1

3

Smile

4:1

3

2:3

0

0:4

0

4:3

3

22:14
15
3
5

FK "Savanoris"

(Šiaulių r.)

3:2

3

2:1

3

0:0

1

1:4

0

Smile

4:1

3

0:4

0

1:2

0

11:14
10
5
6

FK "Strėlės"

(Joniškis)

2:0

3

6:1

3

5:2

3

3:2

3

1:4

0

Smile

4:2

3

0:4

0

21:15
15
2
7

"Radviliškis"

(Radviliškis)

5:3

3

6:3

3

2:1

3

4:0

3

4:0

3

2:4

0

Smile

2:1

3

25:12
18
1
8

"Šiaulių liūtai"

(Šiauliai)

4:3

3

0:2

0

2:0

3

3:4

0

2:1

3

4:0

3

1:2

0

Smile
16:12
12
4

IV turas (kovo 8 d.)

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A5-A3

„Kruojos veteranai" - „Šiaulių liūtai"

0:2

 / R.Mikučionis, A.Grudžinskas

2

11.30

A8-A3

FK „Danspin" - „Šiaulių liūtai"

2:0

R.Arštikis 2 /

3

12.00

A2-A7

FK „Akmenė" - FK „Strėlės"

0:2

 / V.Čiapas 2

4

12.30

A4-A6

FC „Saulininkas" - FK „Savanoris"

4:1
K.Kucevičius 3,M.Broga / D.Baranauskas

5

13.00

A2-A3

FK „Akmenė" - FK „Danspin"

3:2

A.Raklinskis 2,E.Vaitkevičius / R.Arštikis, D.Maslauskas

6

13.30

A7-A1

FK „Strėlės" - „Radviliškis" 

4:2

V.Čiapas 3,A.Valantinas / M.Urbonavičius,A.Bička

7

14.00

A6-A1

FK „Savanoris" - „Radviliškis" 

0:4

 / M.Urbonavičius 2,V.Lukošaitis, S.Folertas

III turas (vasario 23 d.)

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A1-A5
"Radviliškis" - "Kruojos veteranai" 2:1
V.Lukošaitis 2 / A.Nainys

2

11.30

A4-A8
FC "Saulininkas" - FK "Danspin" 6:2
M.Šukys 5, G.Alijošius / R.Arštikis, D.Irkmonas

3

12.00

A1-A8
"Radviliškis"- FK "Danspin" 6:3
M.Urbonavičius 5, Z.Gėsaitis / R.Arštikis 3

4

12.30

A4-A5
FC "Saulininkas" - "Kruojos veteranai" 3:1
M.Šukys 2, M.Kiura / A.Jaseliūnas

5

13.00

A2-A6
FK "Akmenė" - FK "Savanoris"
2:3
A.Raklinskis 2 / T.Kalinauskas 3

6

13.30

A3-A7
"Šiaulių liūtai" - FK "Strėlės"
4:0
V.Karasiovas 2, R.Mikučionis, S.Balinskas /

7

14.00

A6-A7
FK "Savanoris" - FK "Strėlės" 4:1
T.Kalinauskas, R.Gedminas 2, E.Urbonas / J.Valančiauskas

II turas (vasario 1 d.)

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A5-A7

"Kruojos veteranai" - FK "Strėlės"

2:5

R.Jurevičius, A.Jaseliūnas / J.Valančiauskas, R.Motiejuitis, D.Klupšas, V.Čiapas 2

2

11.30

A2-A4

FK "Akmenė" - FC "Saulininkas"

0:3

 / T.Simanavičius, M.Šukys, M.Broga

3

12.30

A2-A5

FK "Akmenė" - "Kruojos veteranai"

5:2

V.Pokštas, L.Rimkus, V.Gancerauskas 2, A.Raklinskis / A.Jaseliūnas 2

4

13.00

A4-A7

FC "Saulininkas" - FK "Strėlės"

2:3

M.Šukys, T.Simanavičius / B.Rimdžius, V.Čiapas 2

5

13.30

A3-A6

"Šiaulių liūtai" - FK "Savanoris"

2:1

T.Aukštikalnis, V.Karasiovas / D.Baranauskas

6

14.00

A6-A8

FK "Savanoris" - FK "Danspin"

2:1

D.Einoris, E.Urbonas / R.Arštikis

7

14.30

A1-A3

"Radviliškis" - "Šiaulių liūtai"

2:1

V.Lukošaitis, M.Urbonavičius / T.Aukštikalnis

I turas (sausio 12 d.)

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A1 - A2

"Radviliškis" - FK "Akmenė"

5:3
V.Lukošaitis 2, Z.Gėsaitis, A.Bička, M.Urbonavičius / A.Raklinskis, E.Vaitkevičius, G.Leliukas

2

11.30

A3 - A4

"Šiaulių liūtai" - FC "Saulininkas"

3:4
R.Mikučionis 2, T.Švedas / T.Šukys, K.Kucevičius 2, M.Ambrazevičius

3

12.00

A1 - A4

Radviliškis" - FC "Saulininkas"

4:0
M.Urbonavičius 2, V.Lukošaitis, A.Bička /

4

12.30

A2 - A3

FK "Akmenė" - "Šiaulių liūtai"

3:4
A.Raklinskis 2, G.Leliukas / N.Todorov, V.Karasiovas, T.Aukštikalnis, R.Mikučionis

5

13.00

A5 - A6

"Kruojos veteranai" - FK "Savanoris"

0:0

6

13.30

A7 - A8

FK "Strėlės" - FK "Danspin"

6:1
A.Movsesijanas 2, V.Čiapas, D.Janužis 2 / R.Arštikis

7

14.00

A5 - A8

"Kruojos veteranai" - FK "Danspin"

5:0
D.Jurevičius 2, R.Balašauskas, A.Jaseliūnas /


 

 

Grįžti