LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2020-02-08 17:00 Šiaulių universitetas
Futbolo klubas "Savanoris" 4 : 5 FK "Venta"
Šiaulių futbolo lyga /35+/
Šiaulių futbolo lyga /35+/
2020-02-01 09:00 - Rezultatai on-line!

Šiaulių futbolo lygos /35+/  futsal čempionate dalyvaus aštuonios Šiaulių regiono komandos:

1. FK "Akmenė" (Akmenė)

2. FK "Danspin" (Raseiniai)

3 "Kruojos veteranai" (Pakruojis)

4. FC "Saulininkas" (Šiauliai)

5. FK "Savanoris" (Šiaulių r.)

6. FK "Strėlės" (Joniškis)

7. "Radviliškis" (Radviliškis)

8. "Šiaulių liūtai" (Šiauliai)


Dėmesio!

Trečias turas vyks  vasario 23 d. 11.00 val. Pakruojo "Atžalyno" gimnazijos salėje.

 

Nuostatai, tvarkaraštis spausti čia.

Įvarčių statistika.


III turas (vasario 23 d.)

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A1-A5
"Radviliškis" - "Kruojos veteranai"

2

11.30

A4-A8
FC "Saulininkas" - FK "Danspin"

3

12.00

A1-A8
"Radviliškis"- FK "Danspin"

4

12.30

A4-A5
FC "Saulininkas" - "Kruojos veteranai"

5

13.00

A2-A6
FK "Akmenė" - FK "Savanoris"


6

13.30

A3-A7
"Šiaulių liūtai" - FK "Strėlės"


7

14.00

A6-A7
FK "Savanoris" - FK "Strėlės"

II turas (vasario 1 d.)

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A5-A7

"Kruojos veteranai" - FK "Strėlės"

2:5

R.Jurevičius, A.Jaseliūnas / J.Valančiauskas, R.Motiejuitis, D.Klupšas, V.Čiapas 2

2

11.30

A2-A4

FK "Akmenė" - FC "Saulininkas"

0:3

 / T.Simanavičius, M.Šukys, M.Broga

3

12.30

A2-A5

FK "Akmenė" - "Kruojos veteranai"

5:2

V.Pokštas, L.Rimkus, V.Gancerauskas 2, A.Raklinskis / A.Jaseliūnas 2

4

13.00

A4-A7

FC "Saulininkas" - FK "Strėlės"

2:3

M.Šukys, T.Simanavičius / B.Rimdžius, V.Čiapas 2

5

13.30

A3-A6

"Šiaulių liūtai" - FK "Savanoris"

2:1

T.Aukštikalnis, V.Karasiovas / D.Baranauskas

6

14.00

A6-A8

FK "Savanoris" - FK "Danspin"

2:1

D.Einoris, E.Urbonas / R.Arštikis

7

14.30

A1-A3

"Radviliškis" - "Šiaulių liūtai"

2:1

V.Lukošaitis, M.Urbonavičius / T.Aukštikalnis

I turas

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A1 - A2

"Radviliškis" - FK "Akmenė"

5:3
V.Lukošaitis 2, Z.Gėsaitis, A.Bička, M.Urbonavičius / A.Raklinskis, E.Vaitkevičius, G.Leliukas

2

11.30

A3 - A4

"Šiaulių liūtai" - FC "Saulininkas"

3:4
R.Mikučionis 2, T.Švedas / T.Šukys, K.Kucevičius 2, M.Ambrazevičius

3

12.00

A1 - A4

Radviliškis" - FC "Saulininkas"

4:0
M.Urbonavičius 2, V.Lukošaitis, A.Bička /

4

12.30

A2 - A3

FK "Akmenė" - "Šiaulių liūtai"

3:4
A.Raklinskis 2, G.Leliukas / N.Todorov, V.Karasiovas, T.Aukštikalnis, R.Mikučionis

5

13.00

A5 - A6

"Kruojos veteranai" - FK "Savanoris"

0:0

6

13.30

A7 - A8

FK "Strėlės" - FK "Danspin"

6:1
A.Movsesijanas 2, V.Čiapas, D.Janužis 2 / R.Arštikis

7

14.00

A5 - A8

"Kruojos veteranai" - FK "Danspin"

5:0
D.Jurevičius 2, R.Balašauskas, A.Jaseliūnas /


Turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda
1
2
3
4
5
6
7
8

Įvar

čiai

Taš

kai

Vieta
1

FK "Akmenė"

(Akmenė)

Smile

5:2

3

0:3

0



3:5

0

3:4

0

11:15
3

2

FK "Danspin"

(Raseiniai)


Smile

0:5

0


1:2

0

1:6

0



2:16
0

3

"Kruojos veteranai"

(Pakruojis)

2:5

0

5:0

3

Smile

0:0

1

2:5

0



9:10
4

4

FC "Saulininkas"

(Šiauliai)

3:0

3



Smile

2:3

0

0:4

0

4:3

3

9:10
6

5

FK "Savanoris"

(Šiaulių r.)


2:1

3

0:0

1


Smile


1:2

0

3:3
4

6

FK "Strėlės"

(Joniškis)


6:1

3

5:2

3

3:2

3


Smile


14:5
9

7

"Radviliškis"

(Radviliškis)

5:3

3



4:0

3



Smile

2:1

3

11:4
9

8

"Šiaulių liūtai"

(Šiauliai)

4:3

3



3:4

0

2:1

3


1:2

0

Smile
10:10
6

.


 

 

Grįžti