LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2020-01-18 13:00 Šiaulių universitetas
Futbolo klubas "Savanoris" 5 : 2 FK "Fanai B"
Šiaulių futbolo lyga /35+/
Šiaulių futbolo lyga /35+/
2020-01-10 09:00 - Rezultatai on-line!

Šiaulių futbolo lygos /35+/  futsal čempionate dalyvaus aštuonios Šiaulių regiono komandos:

1. FK "Akmenė" (Akmenė)

2. FK "Danspin" (Raseiniai)

3 "Kruojos veteranai" (Pakruojis)

4. FC "Saulininkas" (Šiauliai)

5. FK "Savanoris" (Šiaulių r.)

6. FK "Strėlės" (Joniškis)

7. "Radviliškis" (Radviliškis)

8. "Šiaulių liūtai" (Šiauliai)


Dėmesio!

Planuojama antro  turo  data  vasario 1 d. 11.00 val. Šiaulių universiteto salėje.

Planuojama trečio turo data vasario 23 d. Pakruojo "Atžalyno" gimanazijos salėje.


Nuostatai, tvarkaraštis spausti čia.


I turas

Tvarkaraštis:

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Grupė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A1 - A2

"Radviliškis" - FK "Akmenė"

5:3
V.Lukošaitis 2, Z.Gėsaitis, A.Bička, M.Urbonavičius / A.Raklinskis, E.Vaitkevičius, G.Leliukas

2

11.30

A3 - A4

"Šiaulių liūtai" - FC "Saulininkas"

3:4
R.Mikučionis 2, T.Švedas / T.Šukys, K.Kucevičius 2, M.Ambrazevičius

3

12.00

A1 - A4

Radviliškis" - FC "Saulininkas"

4:0
M.Urbonavičius 2, V.Lukošaitis, A.Bička /

4

12.30

A2 - A3

FK "Akmenė" - "Šiaulių liūtai"

3:4
A.Raklinskis 2, G.Leliukas / N.Todorov, V.Karasiovas, T.Aukštikalnis, R.Mikučionis

5

13.00

A5 - A6

"Kruojos veteranai" - FK "Savanoris"

0:0

6

13.30

A7 - A8

FK "Srėlės" - FK "Danspin"

6:1
A.Movsesijanas 2, V.Čiapas, D.Janužis 2 / R.Arštikis

7

14.00

A5 - A8

"Kruojos veteranai" - FK "Danspin"

5:0
D.Jurevičius 2, R.Balašauskas, A.Jaseliūnas /

Turnyrinė lentelė:

Eil.

Nr.

Komanda
1
2
3
4
5
6
7
8

Įvar

čiai

Taš

kai

Vieta
1

FK "Akmenė"

(Akmenė)

Smile





3:5

0

3:4

0

6:9
0

2

FK "Danspin"

(Raseiniai)


Smile

0:5

0



1:6

0



1:14
0

3

"Kruojos veteranai"

(Pakruojis)


5:0

3

Smile

0:0

1




5:0
4

4

FC "Saulininkas"

(Šiauliai)




Smile


0:4

0

4:3

3

4:7
3

5

FK "Savanoris"

(Šiaulių r.)



0:0

1


Smile



0:0
1

6

FK "Strėlės"

(Joniškis)


6:1

3




Smile


6:1
3

7

"Radviliškis"

(Radviliškis)

5:3

3



4:0

3



Smile

9:3
6

8

"Šiaulių liūtai"

(Šiauliai)

4:3

3



3:4

0




Smile
7:7
3

.


 

 

Grįžti