LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2020-07-08 19:30 Gytarių stadionas
LFF 3 lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "ŠSPC Radviliškis"
XIII - asis futsal turnyras Kariuomenės dienai paminėti!
XIII - asis futsal turnyras Kariuomenės dienai paminėti!
2019-11-11 14:25 - Atnaujinta! Rezultatai on-line!

Komandų rikiuotė:

1. FK "Fanai"

2. FK "2000"

3. "Olimpo" SC

4. FC "Saulininkas"

5-10. "Spartans", SK "Stop", FK "Širvėna",

FK "Pavandenė",FK "Savanoris", FK "Danspin".

 

Geriausi turnyro žaidėjai:

Tomas Klibavičius (FC "Saulininkas")

Rernatas Žebrauskas ("Olimpo" SC)

Matas Valickas (FK "2000")

Nedas Rupšys (FK "Fanai")

Vaidas Dambrauskas (FK "Fanai")

 

Turnyro istorija.



Turnyrinė lentelė:

A pogrupis

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

Įvar

čiai

Taš

kai

Vieta

1

FK "Fanai" (Šiauliai) Smile

0:1

0

1:0

3

5:2

3

3:0

3

9:3
9
2

2

SC "Olimpas" (Mažeikiai)

1:0

3

Smile

3:1

3

3:0

3

1:2

0

8:3
9
1

3

FK "Savanoris" (Šiaulių r.)

0:1

0

1:3

0

Smile

0:2

0

0:3

0

1:9
0
5

4

"Spartans" (Telšiai)

3:5

0

0:3

0

2:0

3

Smile

1:0

3

6:8
6
3

5

SK "Stop" (Panevėžys)

0:3

0

2:1

3

3:0

3

0:1

0

Smile
5:4
6
4

B pogrupis

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

Įvar

čiai

Taš

kai

Vieta

1

FK "Danspin" (Raseiniai) Smile

0:1

0

0:2

0

0:2

0

1:2

0

1:7
0
5

2

FK "Pavandenė" (Telšiai)

1:0

3

Smile

0:1

0

2:3

0

0:3

0

3:7
3
4

3

FC "Saulininkas" (Šiauliai)

2:0

3

1:0

3

Smile

2:1

3

2:0

3

7:1
12
1

4

FK "Širvėna" (Biržai)

2:0

3

3:2

3

1:2

0

Smile

0:2

0

6:6
6
3

5

FK "2000" (Panevėžys)

2:1

3

3:0

3

0:2

0

2:0

3

Smile
7:3
9
2

Tvarkaraštis:

Eil.

Nr.

Lai

kas

Pog

rupis

Komandos

Rezultatas

1
11.15
A
FK "Fanai" - SC "Olimpas" 0:1 baigėsi
2
11.30
B
FK "Danspin" - FK "Pavandenė" 0:1 baigėsi
3
11.45
A
FK "Savanoris - "Spartans" 0:2 baigėsi
4
12.00
B
FC "Saulininkas" - FK "Širvėna" 2:1 baigėsi
5
12.15
A
FK "Fanai" - SK "Stop" 3:0 baigėsi
6
12.30
B
FK "Danspin" - FK "2000" 1:2 baigėsi
7
12.45
A
SC "Olimpas" - FK "Savanoris 3:1 baigėsi
8
13.00
B
FK "Pavandenė" - FC "Saulininkas" 0:1 baigėsi
9
13.15
A
"Spartans" - SK "Stop" 1:0  baigėsi
10
13.30
B
FK "Širvėna" - FK "2000" 0:2 baigėsi
11
13.45
A
FK "Fanai" - FK "Savanoris 1:0 baigėsi
12
14.00
B
FK "Danspin" - FC "Saulininkas" 0:2 baigėsi
13
14.15
A
SC "Olimpas" - "Spartans" 3:0 baigėsi
14
14.30
B
FK "Pavandenė" - FK "Širvėna" 2:3 baigėsi
15
14.45
A
 SK "Stop" - FK "Savanoris" 3:0 baigėsi
16
15.00
B
FK "2000" - FC "Saulininkas" 0:2 baigėsi
17
15.15
A
FK "Fanai" - "Spartans" 5:3 baigėsi
18
15.30
B
FK "Danspin" - FK "Širvėna" 0:2 vyksta
19
15.45
A
SC "Olimpas" - "Stop" 1:2 baigėsi
20
16.00
B
FK "Pavandenė" - FK "2000" 0:4 baigėsi
21
16.30
I P
FC "Saulininkas" - FK "Fanai"
2:3 baigėsi
22
16.45.
II P
SC "Olimpas" - FK "2000" 0:3 baigėsi
23
17.00
3-4
FC "Saulininkas" - SC "Olimpas" 0:1 baigėsi
24
17.15
1-2
FK "Fanai" - FK "2000" 1:1(2:0) baigėsi

17.30

Apdovanojimai

 

Remėjai:

Grįžti