Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
2024-04-24 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 3 : 2 "Adiada"
LFF III lygos čempionatas 2019
2019-09-02 09:30

Šiais metais čempionate dalyvaus 10 komandų -  FK „Fanai" (Šiauliai), FK „Venta" (Kuršėnai), „Šauliai-Dakaras" (Ginkūnai), „Adiada" (Šiauliai), FC „Saulininkas" (Šiauliai), FK „Savanoris" (Šiaulių raj.), „Kruoja-Kupsc" (Pakruojis), FK „Kražantė B" (Kelmė), FK „Akmenė-SC" (N. Akmenė) ir FK „Akmenės Cementas B-Juventa 99" (N. Akmenė).

Įvarčių statistika.

II ratas

10. FK "Savanoris" 0:8 FC "Saulininkas"

Buki sprendimai. Pirmame kėlinyje tvirtai ir organizuotai gynėmės, kontratakavome, tačiau visa tai baigėsi antro kėlinio pradžioje. Du visiškai neapgalvoti ir nelogiški sprendimai privertė mus traukti kamuolį iš savo vartų, tuo pačiu palaidojome bet kokias viltis  laimėti rungtynes.

Rungtynių žaidėjas Robertas Safonovas.

11. „Šauliai-Dakaras" 4:2 FK "Savanoris" (įv. D.Rutkauskas,Ž.Drąsutis)

Arti persilaužimo. Nors buvome sutarę rungtynes pradėti tvirtai ir kovingai, tačiau 4 min. prasileidome visiškai "kvailą" įvartį. Pagirtina tai, kad rezultatui esant 0:2 nepalūžome, sugebėjome išlyginti rezultatą ir turėjome visus šansus jį išlaikyti. Antro kėlinio viduryje pakenkėme patys sau - prarastas kamuolys, pražanga ir pašalinimas.

Rungtynių žaidėjas Ramūnas Savičius.

12. FK "Savanoris" 1:3 FK „Akmenė-SC" (įv. A.Vaškas)

Smulkios klaidos. Pirmame kėlinyje varžovams leidome susikurti pusprogę, kurią jie sėkmingai realizavo. Reikia pastebėti, kad ženkliai pritrūkome vidurio saugų indelio. Pirmoje antro kėlinio pusėje dvi gynėjų klaidos privertė mus traukti kamuolį iš vartų, tačiau sugebėjome grįžti į rungtynes, įmušti įvartį, bei sukurti dar porą gerų momentų.

Rungtynių žaidėjas Tadas Šimkus.

13. FK "Savanoris" 0:5 FK „Akmenės Cementas B"

Lenktynės. Įdomu, kodėl šiose rungtynėse nusprendėme ne žaisti futbolą, o dalyvauti bėgimo lenktynėse. Gal ir būtume pasiekę teigiamą rezultatą, bet bėda ta, kad bėgome tik pirmyn.

Rungtynių žaidėjas Andrius Zapalskis.

14. FK "Savanoris" 0:2 FK „Venta"

Nulinė realizacija. Per pirmas penkiolika minučių sukūrėme penkias puikias progas įvarčiui, tačiau realizacija nulinė. Kai neįmuši penkis kartus - tau įmuša  dukart, o tada "sugrįžti" į rungtynes tampa žiauriai sunku arba neįmanoma.

Rungtynių žaidėjas Dangirdas Rutkauskas.

15. FK "Savanoris" 1:1 „Kruoja-Kupsc" (įv. R.Savičius)

Geras finišas. Šiose rungtynėse galėjome įsitikinti ar mes sugebame kurti prieš kompaktiškai besiginantį varžovą.  Pirmame kėlinyje nesukūrėme nieko. Krašto saugų naudingumas buvo lygūs nuliui. Taipogi padarėme blogiausia - pirmi praleidome įvartį. Geriausia kas nutiko rungtynėse - antro kėlinio pabaiga.

Rungtynių žaidėjas Aurelijus Bajorūnas.

16. FK „Kražantė B" 6:0 FK „Savanoris"

17. FK "Savanoris" 3:5 FK "Fanai"

Rungtynių žaidėjas Dovydas Vaškas (įv.D.Vaškas 2, D.Rutkauskas).

18. "Adiada" 6:1 FK "Savanoris" (įv. A.Zapalskis)

Vieta

10. 2019-08-12 19.00 FK „Savanoris" 0 : 8 FC "Saulininkas" Gytarių st.
11. 2019-08-21 19.00 „Šauliai-Dakaras" 4 : 2 FK „Savanoris" įv. D.Rutkauskas, Ž.Drąsutis
12. 2019-08-27 18.30 FK „Savanoris" 1
: 3
FK „Akmenė-SC" įv. A.Vaškas
13. 2019-09-04 18.30 FK „Savanoris" 0 : 5 FK „Akmenės Cementas B" Juventos st.
14. 2019-09-12 18.00    FK „Savanoris" 0 : 2 FK "Venta" Purienų st.
15. 2019-09-18 18.00 FK „Savanoris" 1 : 1 „Kruoja-Kupsc" įv. R.Savičius
16. 2019-09-26 17.45 FK „Kražantė B" 6 : 0 FK „Savanoris" Kelmės st.
17. 2019-10-02 20.00 FK „Savanoris" 3 : 5 FK „Fanai" įv. D.Vaškas 2, D.Rutkauskas
18. 2019-10-12 13.00 "Adiada"   :   FK „Savanoris" Gytarių st.

I ratas

1. FC "Saulininkas" 2:0 FK "Savanoris"

Pirmasis išbandymas. Rungtynių rezultatas puikiai atspindi situaciją aikštelėje. Varžovas tiek taktiškai, tiek techniškai buvo truputį geresnis, bet  abu įvarčius praleidome situacijose, kai mūsų žaidėjams pristigo paprastos tarpusavio komunikacijos. Bet šios klaidelės  nenubraukia komandos pastangų - disciplinuotai gynėmės, žaidėme su kamuoliu, buvome aktyvūs.

Rungtynių žaidėjas - Ovidijus Janušauskas.

2. FK "Savanoris" 1:4 „Šauliai-Dakaras" (įv. D.Sakalčik)

Puiki kėlinio pradžia. Rungtynes pradėjome galingai, pelnėme "greitą" įvartį ir tada nusprendėme, kad laimėjome. Nelaimėjome. Varžovas parodė kovotojų charakterį, baudė mus  už nepastatytą koją, prarastą kamuolį ir nekovingumą. Nepaisant to, sukūrėme penkias "įvartines" situacijas, tačiau nesugebėjome jų realizuoti.

Rungtynių žaidėjas - Deividas Sakalčik.

3. FK „Akmenė-SC" 3:0 FK „Savanoris" (techn. pralaimėjimas)

4. FK „Akmenės Cementas B" 1:2 FK „Savanoris" (įv. D.Rutkauskas)

Vartininko šou. Jau antrose rungtynėse sukuriame varžovams pranašumą gaudami raudonas korteles. Nepaisant to, žaisdami dešimtyje sėkmingai griovėme varžovų atakas, gerai kontratakavome ir dėsningai išlyginome rezultatą. Antrame kėlinyje pavargome, darėme kritines klaidas, bet vartininkas jas sėkmingai ištaisydavo.  Gaila, bet likus žaisti porą minučių grubiai suklydome ir padovanojome pergalę  Akmenės futbolininkams.

Rungtynių  žaidėjas - Andrius Teišerskas.

5. FK "Venta" 2:0 FK "Savanoris"

Blankios rungtynės. Po šių rungtynių ne vienam iškilo klausimas, ar mes sugebame žaisti futbolą tik turėdami vienu žaidėjų mažiau? Atrodo, kad taip. Šiose rungtynėse galimybę "sukurti" rezultatą turėjo mažiau rungtyniaujantys žaidėjai, bet įtampa ir motyvacijos stoka griovė bet kokius bandymus žaisti normalų futbolą. Antrame kėlinyje turėjome vieną kitą geresnę situaciją, bet realios naudos tai neatnešė.

Rungtynių žaidėjas - Robertas Safonovas.

6. „Kruoja-Kupsc" 3:1 FK „Savanoris"

Facebook‘o rungtynės. Šias rungtynes laimėjo Facebook‘o tinklaraštyje, o ne  aikštelėje. Paguodžia tik tai, kad antrame kėlinyje dominavome, buvo kurybingi ir motyvuoti.

Rungtynių žaidėjas Domantas Einoris.

7. FK "Savanoris" 0:2 FK „Kražantė B"

Stiprus varžovas. Žaidžiant su vienu iš čempionaro lyderiu esi baudžiamas net už smulkias „pusklaides“ – taip atsitiko ir šį kartą. Nepaisant to, laikėmės žaidimo plano, kūrėme ir tikrai buvome verti taško.

8. FK "Fanai" 5:0 FK "Savanoris"

Rungtynių žaidėjas Marius Medišauskas.

9. FK "Savanoris" 0:0 "Adiada"

Kovingos rungtynės. Aikštelėje vyko apylygė kova, o pergalę galėjo realizuoti vienintelis tikslus smūgis.

Rungtynių žaidėjas Mindaugas Pališaitis.