ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2018-08-16 20:00 Radviliškis
LFF III lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "ŠSPC Radviliškis"
Šiaulių futbolo lyga  / 35+ /
Šiaulių futbolo lyga / 35+ /
2018-06-09 21:22 - Rezultatai on-line!

     Šiaulių futbolo lygos vyresniųjų futbolininkų (nuo 35 metų)  čempionate lyderiauja Raseinių atstovai „Danspin". Pirmo rato pabaigoje raseiniškiai turėjo galimybę padidinti  atotrūkį nuo antroje vietoje esančios „Saulininko" (Šiauliai) komandos, tačiau tarpusavio rungtynėse 1:0 buvo stipresni šiauliečiai. Tašku mažiau surinko  „Akmenės" (N.Akmenė) ir „Joniškio veteranų" (Joniškis) futbolininkai, kurie ir dalinasi 3-4 vietas. Turnyrinės lentelės viduryje tvirtai jaučiasi „Kruojos veteranų" (Pakruojis) komanda dviem taškais aplenkusi Šiaulių rajono atstovus „Savanorio" futbolininkus. Lentelės apačioje „Radviliškio" (Radviliškis) ir „Žaliukių-Grifo" (Šiauliai) futbolininkai, kurie dar vis turi galimybę iškovoti medalius.

    „Pirmo rato rungtynės nepasižymėjo rezultatyvumu, beveik pusė rungtynių baigėsi lygiosiomis, tačiau tai nestebina. Šiais metais  lygoje debiutavo trys naujos komandos - „Danspin", „Saulininkas" ir „Žaliūkiai-Grifas", todėl tiek naujokai, tiek senbuviai nepažindami varžovų  rinkosi atsargesnę, gynybinę taktiką. Antrame rate komandos dar sužais po septynerias rungtynes, todėl  šansų  ne tik pakovoti, bet ir iškovoti medalius turi visos komandos" - sakė lygos direktorius Dalius Einoris.

Rezultatyviausias žaidėjas Ramūnas Arštikis (Danspin) - 4 įvarčiai.

 

Rezultatyviausių žaidėjų sąrašas.

 

Trečias 35+ lygos turas vyks rugpjūčio 19 d. (sekmadienis) Žagarėje (Joniškio rajonas). Pradžia 12 val.

 

Turnyrinė lentelė:

II rato rezultatai:

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

Įvar

čiai

Taškai

3 turas

Taškai

Viso

Vieta

 

1
FK "Akmenė"
Smile
5:3
  11
2
FK "Danspin"

Smile
9:3
  13
3
"Joniškio veteranai"
Smile
4:2
  11
4
"Kruojos veteranai"
Wink
4:5
  9
5
"Radviliškis"
Smile
2:9
  6
6
FK "Savanoris"
Smile
7:7
  7
7
FC "Saulininkas"
Smile

6:4
  12
8
"Žaliukiai-Grifas"
Smile
5:9
  5

I rato rezultatai:

Eil.

Nr.

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

Įvar

čiai

Taš

kai

Vieta

 

1
FK "Akmenė"
Smile

0:2

0

0:0

1

0:0

1

3:0

3

1:0

3

0:1

0

1:0

3

5:3
11
3
2
FK "Danspin"

2:0

3

Smile

0:1

0

2:0

3

3:0

3

2:1

3

0:1

0

0:0

1

9:3
13
1
3
"Joniškio veteranai"

0:0

1

1:0

3

Smile

1:1

1

0:0

1

0:0

1

0:0

1

2:1

3

4:2
11
4
4
"Kruojos veteranai"

0:0

1

0:2

0

1:1

1

Wink

0:2

0

1:0

3

0:0

1

2:0

3

4:5
9
5
5
"Radviliškis"

0:3

0

0:3

0

0:0

1

2:0

3

Smile

0:3

0

0:0

1

0:0

1

2:9
6
7
6
FK "Savanoris"

0:1

0

1:2

0

0:0

1

0:1

0

3:0

3

Smile

2:1

3

1:2

0

7:7
7
6
7
FC "Saulininkas"

1:0

3

1:0

3

0:0

1

0:0

1

0:0

1

1:2

0

Smile

3:2

3

6:4
12
2
8
"Žaliukiai-Grifas"

0:1

0

0:0

1

1:2

0

0:2

0

0:0

1

2:1

3

2:3

0

Smile
5:9
5
8

Tvarkaraštis:

III turas:

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Aik-

štė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

12.00

A

Kruojos veteranai - Joniškio veteranai




 

B

FK Savanoris - Danspin



2

12.30

A

FC Saulininkas - Radviliškis




 

B

 Akmenė - Žaliukiai-Grifas



3

13.00

A

Kruojos veteranai - Radviliškis




 

B

Savanoris - Žaliūkiai-Grifas



4

13.30

A

 Joniškio veteranai - FC Saulininkas




 

B

Danspin  -Akmenė



5

14.00

A

Joniškio veteranai - Radviliškis




 

B

 Danspin - Žaliūkiai-Grifas



6

14.30

A

 Kruojos veteranai -FC Saulininkas




 

B

 FK Savanoris - Akmenė



7

15.00

A

Kruojos veteranai -  FK Savanoris




 

B

 Joniškio veteranai - Danspin



8

15.30

A

FC Saulininkas - Akmenė




 

B

Radviliškis - Žaliukiai-Grifas



II turas

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Aik-

štė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

12.00

A

"Kruojos veteranai" - „Danspin"

0:2

/ R.Arštikis


 

B

FC „Saulininkas" - „Žaliukiai-Grifas"

3:2

K.Kucevičius 2,M.Kiura / V.Karasiovas, S.Balinskas

2

12.30

A

„Joniškio Veteranai" - FK „Savanoris

0:0

 


 

B

„Radviliškis" - FK „Akmenė"

0:3

Tech. pralaimėjimas

3

13.00

A

„Kruojos veteranai" - „Žaliukiai-Grifas"

2:0

A.Jaseliūnas, R.Balašauskas /


 

B

FC „Saulininkas" - „Danspin"

1:0

M.Kvederis /

4

13.30

A

„Joniškio Veteranai" - FK „Akmenė"

0:0

 


 

B

FK „Savanoris" - FC „Saulininkas"

2:1

M.Bublys, E.Urbonas / M.Šukys

5

14.00

A

„Kruojos veteranai" - FK „Akmenė"

0:0

 


 

B

„Radviliškis" - FK „Savanoris"

0:3

Tech. pralaimėjimas

6

14.30

A

„Joniškio Veteranai" - „Žaliukiai-Grifas"

2:1

D.Janužis, D.Klupšas / T.Lukšys


 

B

„Radviliškis" - „Danspin"

0:3

Tech. pralaimėjimas

I turas

Eil.

Nr.

Lai-

kas

Aik-

štė

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1

11.00

A

Kruojos veteranai - Joniškio veteranai

0:0


 

B

FK Savanoris - Danspin

1:2
D.Einoris / R.Arštikis, D.Rašimas

2

11.30

A

FC Saulininkas - Radviliškis

0:0


 

B

 Akmenė - Žaliukiai-Grifas

  1:0
L Balčiūnas /

3

12.00

A

Kruojos veteranai - Radviliškis

  0:2
 / V.Lukošaitis 2

 

B

 Savanoris - Žaliūkiai-Grifas

  1:2
G.Jaseliūnas / R.Jonutis,G.Adomaitis

4

12.30

A

 Joniškio veteranai - FC Saulininkas

  0:0


 

B

A6 Danspin  -Akmenė

  2:0
R.Arštikis /

5

13.00

A

Joniškio veteranai - Radviliškis

  0:0


 

B

A6 Danspin - Žaliūkiai-Grifas

  0:0

6

13.30

A

 Kruojos veteranai -FC Saulininkas

  0:0


 

B

 FK Savanoris - Akmenė

  0:1
 / S.Stanhens

7

14.00

A

Kruojos veteranai -  FK Savanoris

  1:0
A.Nainys /

 

B

 Joniškio veteranai - Danspin

  1:0
R.Motiejuitis /

8

14.30

A

A3 FC Saulininkas - Akmenė A7

  1:0
M.Kvederis /

 

B

A4 Radviliškis - Žaliukiai-Grifas A8

  0:0

Grįžti