Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
2024-04-24 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 3 : 2 "Adiada"
ŠAFF salės futbolo čempionatas
2018-03-13 08:23 - Finalas!

Po šešerių metų pertraukos finalo intriga grįžta į mūsų klubą. J.Vielius, T.Bagdonas, N.Kukšas, E.Tankūnas, S.Kužmarskis  buvo tie žaidėjai, kurie 2012 metais į viršų kėlė čempionų taurę. Mes turime pakankamai patirties ir kovingumo  pakartoti šį pasiekimą. Lengva nebus. Varžovas stiprus ir organizuotas, tačiau mes tikime savimi, komanda ir sirgaliais. Ateikite ir palaikykite! Mums tai labai svarbu!

Sidabro medalius iškovojo:

Saulius Kužmarskis, Gediminas Pocevičius, Domantas Einoris, Emilis Tankūnas, Tomas Bagdonas, Justas Stanevičius, Tomas Venskus, Vismantas Žutautas, Nerijus Kukšas, Tadas Liorentas, Justinas Vielius, Mantas Mockus, Marius Medišauskas, Devidas Sakalčik, Robertas Safonovas, Dominikas Jurgaitis, Dovydas Vaškas, Jurijus Fediakinas, Robertas Kapustinas.

Geriausias čempionato gynėjas Mantas Mockus.

Medišauskas Marius 2

12. Finalas. FK "Savanoris" 0:5 "Adiada"

Skaudi nesėkmė. Sveikiname varžovus su pelnytą pergalę. Šiose rungtynėse varžovai parodė, koks yra svarbus lygiavertis keitimas ir tokių  rungtynių patirtis. Čempionatas mus  išmokė  žengti į priekį po pergalių ir pralaimėjimų. Ženkime į priekį - mes galime daugiau!

Rungtynių žaidėjas - nėra.

11. Pusfinalis. Sovli" 3:3 (0:2) FK "Savanoris" (įv. M.Mockus 2, R.Safonovas)

Nuostabi pergalė. Pagaliau patikėjome komanda ir savimi, buvome vieningi kaip kumštis, negailėjome savęs ir pelnytai iškovojome pergalę. Pergalę, kurį mums suteikią šansą sugražinti klubui šlovę po šešių metų pertraukos. Nepralesikime šios progos!

Rungtynių žaidėjas Saulius Kužmarskis.

10. FK "Savanoris" 6:3 "Žaliukiai" (įv. V.Žutautas 3, D.Jurgaitis 2, D.Einoris)

Neįkainuojama patirtis. Startavome neužtikrintai, leidome varžovams primesti "savo" žaidimą ir tik praleidę du neprognozuojamus įvarčius supratome, kad lengvo pasivaikščiojimo nebus. Pagirtina, kad  sugebėjome mobilizuotis, sukurti daug progų įvarčiams, bet "šlubavo" realizacija. Norėdami tikėtis sėkmės pusfinalyje turime ženkliai patobulinti "išėjimą" iš presingo ir standartų realizaciją.

Rungtynių žaidėjas Emilis Tankūnas.

9. FK "Savanoris" 6:5 FVK "Šiauliai" (įv. D.Jurgaitis 2, V.Žutautas 2, M.Medišauskas, D.Einoris)

Aukšta motyvacija. Rungtynes pradėjome tvirtai ir užtikrintai, tik dvi klaidos gynyboje neleido džiaugtis rezultatu. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje sugebėjome palaužti varžovus, tačiau  kėlinio pabaiga parodė, kad dar nesugebame  kontroliuoti žaidimo visas rungtynes.

Rungtynių žaidėjas Robertas Safonovas.

8. "Tūzai" 2:7 FK "Savanoris" (įv. D.Einoris 2, E.Tankūnas 2, D.Jurgaitis, V.Žutautas, R.Safonovas)

Geras ženklas. Pirmas penkias rungtynių minutes žaidėme galingai ir organizuotai,  sumušėme tris įvarčius ir nusprendėme, kad jau viską padarėme. Kodėl turėdami penkis žaidėjus "ant suolo" sugebame palaikyti aukštą spartą tik penkias minutes? Privalome rasti atsakymą jei norime  laimėti sekančias rungtynes.

Rungtynių žaidėjas Dominykas Jurgaitis.

7. FK "Savanoris" 3:6 FC "Saulininkas 2" (įv. V.Žutautas,D.Vaškas,D.Einoris)

Pažeminimas. Graudu ir liūdna kai matai tokį rezultatą rungtynėse,  kuriose komanda padarė viską, kad varžovas laimėtų. Galima apeliuoti į neišnaudotas progas, prastą vartininko žaidimą,  bet niekuo negalima pateisinti apgailėtinos gynybos ir abejingumo.  Jau antrose rungtynėse iš eilės  pirmas ketvertas startuoja  labai galingai, dominuoja visais atžvilgiais,  bet pelnę įvartį nusprendžią, kad jau laimėjome. Nelaimėjome, tik pasyviai stebėjome kaip vyresni varžovai bėga į ataką, apžaidžia mus vienas prieš vieną ir muša įvarčius trijų gynėjų apsuptyje. Ar mes turime savigarbos? Tai  esminis klausimas tolesnei klubo egzistencijai.

Rungtynių žaidėjas Dovydas Vaškas.

6. FK "Tetukai" 2:3 FK "Savanoris" (įv. V.Žutautas 2, R.Safonovas)

Klampios rungtynės. Nežinia kas lemia tokį žaidimą - tobulai sužaistos paskutinės rungtynės su FC Kupsc, prasta motyvacija ar tiesiog nepagarba varžovams. Bet kuriuo atveju reikia pasveikinti varžovus sugebėjusius primesti "klampų" ir "kietą" žaidimą. Nors po paskutinių rungtynių praėjo mėnuo, tačiau teisėjo Simono Kartočiaus teisėjavimas ir toliau primena bušido ringą.

Rungtynių žaidėjas Vismantas Žutautas.

5. "Adiada-2" 2:1 FK "Savanoris" (įv. D.Vaškas)

Teisėjo šou. Varžovai varžybų nelaimėjo, tai mes jas pralaimėjome ir deja ne be teisėjo pagalbos. Liūdna, tačiau tenka konstatuoti, kad varžybų teisėjas Simas Kartočius buvo šališkas savo buvusios komandos naudai. Nepaisant to privalėjome būti šaltakraujiškesni ir ramesni realizuojant susikurtas progas ir kiekybinę persvarą.

4. FK "Fanai-2" 2:5  FK "Savanoris" (įv. D.Einoris, T.Liorentas, D.Jurgaitis, V.Žutautas 2)

Solidi pergalė. Reikia pasidžiaugti ne tik rezultatu, bet ir gerėjančiu komandos žaidimu tiek puolime, tiek gynyboje. Ženkliai sumažinome klaidų  skaičių, bet susikurtų progų realizaciją vis dar  šlubuoja.

3. RK "Baltrex-Šiauliai" 1:7  FK "Savanoris" (įv. V.Žutautas 4, T.Liorentas 2,R.Safonovas, R.Safonovas)

Įdomus varžovas. Nors varžovai buvo puikiai pasirengę fiziškai, tačiau tai netrukdė pirmam ketvertui dominuoti aikštelėje, kurti progas ir jas realizuoti.  Visai kitas vaizdas aikštėje esant  antram ketvertui - žaidimas pavieniui, prarasti kamuoliai "lygioje vietoje" ir jokio komandinio žaidimo.

2. "Adida" 8:2 FK "Savanoris" (įv. M.Mockus, D.Jurgaitis)

Žingsnis į priekį. Stipriai sužaidėme pirmąjį kėlinį, buvome drausmingi ir agresyvūs gynyboje, tačiau kėlinio pabaigoje nebesilaikėme žaidimo plano. Antrajame kėlinyje puikiai sužaidėme dvi atkarpas, tačiau  pritrūkome kantrybės organizuojant atakas.

Rungtynių žaidėjas Nerijus Kukšas.

1. "Sovli" 7:2 FK "Savanoris" (įv. M.Medišauskas, V.Žutautas)

Tragiškas debiutas. Sugebėjome teigiamai sužaisti pirmas dvyliką minučių, o toliau komentuoti nėra prasmės - tai prasčiausios rungtynės per visą klubo istoriją. Gėda!

įv.V.Žutautas,D.Vaškas,D.Einoris
2018-02-17 11:00 FK "Savanoris" 7 : 2 "Tuzai" įv. D.Einoris 2, E.Tankūnas 2, D.Jurgaitis,V.Žutautas,R.Safonovas
2018-02-24 10:00 FK "Savanoris"
  6 :   5 FVK "Šiauliai" įv. D.Jurgaitis 2, V.Žutautas 2, M.Medišauskas, D.Einoris
2018-03-03 12:00 FK "Savanoris" 6 : 3 "Žaliūkiai" įv. V.Žutautas 3, D.Jurgaitis 2, D.Einoris
2018-03-10 13:00                 "Sovli" 3 (0) :