"SELECT" Šiaulių futbolo lyga 35+
LT
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2018-03-24 16:00 Radviliškis
Futbolo klubas "Savanoris 35+" 1 : 3 FK "Akmenė"
Jubiliejinė taurė iškeliavo į Panevėžį!
Jubiliejinė taurė iškeliavo į Panevėžį!
2016-10-30 14:05 - Rezultatai on-line!

Dešimtojo  salės futbolo turnyro čempionais tapo „Sportidus" (Panevėžys). Nors grupės varžybose panevėžiečiai barstė taškus rungtynėse su  „Saulininku" (Šiauliai) 0:1 ir „Širvėna" (Biržai) 1:1, tačiau pusfinalyje  užtikrintai nugalėjo telšiečius „Byggvito" 4:3.   Finale, kuriame panevėžiečiai susitiko su „Širvėnos" futbolininkais,  teisėjo švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias 1:1, o mušant baudinius tikslesni buvo „Sportidus" futbolininkai.  Šešių metrų baudinių prireikė ir rungtynėse dėl bronzos. Šioje loterijoje sužibėjo „Byggvito" (Telšiai)  vartininkas Tomas Bagvilas, kuris atrėmė du „Uliūnų" (Panevėžys) smūgius, taip nepalikdamas panevėžiečiams jokių šansų tapti bronziniais prizininkais.

A Pogrupis

Eil.

Nr.

Komandos

pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš

kai

Vieta

1

FK "Byggvito" (Telšiai)

Smile

5:0

3

5:1

3

1:1

1

2:0

3

13:2

10

1

2

FK "Danspin" (Raseiniai)

0:5

0

 Smile

0:0

1

0:2

0

0:2

0

0:9

1

5

3

FK „Savanoris" (Šiaulių raj.)

 

1:5

0

0:0

1

 Smile

0:2

0

0:0

1

1:7

2

4

4

SK "Stop-Atomas" (Panevežys)

1:1

1

2:0

3

2:0

3

 Smile

0:1

0

5:2

7

3

5

FK"Uliūnai" (Panevežys)

 

0:2

0

2:0

3

0:0

 1

1:0

3

 Smile

3:2

7

2

B Pogrupis

Eil.

Nr.

Komandos

pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš

kai

Vieta

1

FC „Nica" (Latvija)

 

Smile

5:2

3

 0:2

 0

 1:4

 0

 2:4

0

7:12

 3

 4

2

SC "Olimpas" (Mažeikiai)

 2:5

 0

 Smile

2:1

3

 1:2

0

 0:3

0

5:8

 3

 5

3

FC "Saulininkas" (Šiauliai)

2:0

 3

 1:2

0

 Wink

 1:0

3

 0:2

0

4:4

 6

 3

4

FK "Sportidus" (Panevėžys)

4:1

 3

 2:1

3

0:1

0

 Smile

1:1

1

 7:4

7

2

5

FK "Širvėna" (Biržai)

 

4:2

 3

 3:0

3

 2:0

3

1:1

1

 Smile

 10:3

 10

 1

Tvarkaraštis:

Eil. Nr.

Laikas

Pog-

rupis

Komandos

Rezul-

tatas

Pastabos

1

10.00

A

FK Byggvito -  SK Stop-Atomas

1:1

baigėsi

2

10.15

B

FC Saulininkas - SC Olimpas

1:2

baigėsi

3

10.30

A

FK Uliūnai - FK Savanoris

0:0

baigėsi

4

10.45

B

FK Sportidus - FK Širvėna

1:1

baigėsi

5

11.00

A

FK Danspin - FK Byggvito

0:5

baigėsi

6

11.15

B

FC „Nica" - FC Saulininkas

0:2

baigėsi

7

11.30

A

SK Stop-Atomas - FK Uliūnai

0:1

baigėsi

8

11.45

B

SC Olimpas - FK Sportidus

1:2

baigėsi

9

12.00

A

FK Savanoris - FK Danspin

0:0

baigėsi

10

12.15

B

FK Širvėna - FC „Nica"

4:2

baigėsi

11

12.30

A

FK Byggvito - FK Uliūnai

2:0

baigėsi

12

12.45

B

FC Saulininkas - FK Širvėna

0:2

baigėsi

13

13.00

A

SK Stop-Atomas - FK Savanoris

2:0

baigėsi

14

13.15

B

FK Sportidus - FC „Nica"

4:1

baigėsi

15

13.30

A

FK Danspin - FK Uliūnai

0:2

baigėsi

16

13.45

B

SC Olimpas - FK Širvėna

0:3

baigėsi

17

14.00

A

SK Stop-Atomas - FK Danspin

2:0

baigėsi

18

14.15

B

FK Sportidus - FC Saulininkas

0:1

baigėsi

19

14.30

A

FK Savanoris - FK Byggvito

1:5

baigėsi

20

14.45

B

FC „Nica" - SC Olimpas

5:2

baigėsi

21

15.30

I P

FK "Byggvito" - FK "Sportidus"

3:4

baigėsi

22

15.45

II P

FK "Širvėna"  - FK"Uliūnai"

1:1(10:9)

baigėsi

23

16.00

Dėl 3-4

FK "Uliūnai"- FK "Byggvito"

0:0 (0:2)

baigėsi

24

16.15

Dėl 1-2

FK "Sportidus" - FK "Širvėna"

1:1 (7:6)

baigėsi

Grįžti