ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2018-12-22 11:00 ŠU salė
ŠAFF salės čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : "Adiada-2"
Šeduviškiai - Moksleivių futbolo lygos čempionai!
Šeduviškiai - Moksleivių futbolo lygos čempionai!
2016-04-12 10:27

     Aštuntąją Moksleivių futbolo lygos čempionų taurę iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda. Finaliniame etape susirungė stipriausios keturių rajonų komandos - Šeduvos gimnazijos (Radviliškio raj.), Verbūnų mokyklos (Šiaulių raj.), Žagarės gimnazijos (Joniškio raj.) ir Balsių pagrindinės mokyklos (Pakruojo raj.).  Jau pirmosiose finalinio etapo rungtynėse Verbūnų futbolininkai parodė tvirtą charakterį įmušdami Žagarės  komandai penkis įvarčius, tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir pelnytai nugalėjo 5:2. Atrodė, kad antros rungtynės verbūniečiams irgi susiklostys sėkmingai, bet Šeduvos gimnazijos futbolininkai  į vieną praleistą įvartį atsakė dviem gražiomis kontratakomis ir iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:2. Finalinio etapo puošmena tapo paskutinės rungtynės, kuriose  Žagarės futbolininkai atsilikinėdami rezultatu 1:5  sugebėjo šeduviškiams įmušti  tris įvarčius be atsako ir susigražinti šansus tapti čempionais. Tačiau Šeduvos futbolininkai puikiai pasinaudojo susilpnėjusią varžovų gynyba, sukūrė tris greitas kontratakas ir šventė pelnytą pergalę 4:8. Sveikiname čempionus!

Komandų rikiuotė:

1. Šeduvos gimnazija (treneris Tomas Belko)

2. Verbūnų mokykla (trenerė Rasa Jurgaitienė)

3. Žagarės gimnazija (treneris Vygintas Petryla)

4. Balsių pagrindinė mokykla (treneris Rimvydas Petkevičius)

 

Čempionatų istorija:

2009 m. - Daugėlių pagr. mokykla (Šiaulių raj.)

2010 m. - Daugėlių pagr. mokykla (Šiaulių raj.)

2011 m. - Žemynos pagr. mokykla (Pakruojo raj.)

2012 m. - St.Anglickio pagr. mokykla (Šiaulių raj.)

2013 m. - Gražinos pagr. mokykla (Radviliškio raj.)

2014 m. - Balsių pagr. mokykla (Pakruojo raj.)

2015 m. - Saulės pagr. mokykla (Joniškio raj.)

2016 m.

Finalinis etapas:

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Žagarės gimnazija

(Joniškio raj.)

Laughing

3:0

3

2:5

0

4:8

0

9:13

3

3

2.

Balsių pagr.

(Pakruojo raj.)

0:3

0

Laughing

0:3

0

0:3

0

0:9

0

4

3.

Verbūnų mokykla

(Šiaulių raj.)

5:2

3

3:0

3

Laughing

1:2

0

9:4

6

2

4.

Šeduvos gimn.

(Radviliškio raj.)

8:4

3

3:0

3

2:1

3

Wink

13:5

9

1

Nuotraukoje čempionai - Šeduvos gimnazijos moksleiviai:

Nuotraukoje prizininkai - Šeduvos, Žagarės ir Verbūnų komandos.

Pakruojo/Radviliškio rajonas

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Balsių pagr.

(Pakruojo raj.)

Smile

1:0

3

0:2

0

1:1

1

2:3

4

2

2.

Pašušvio pagr.

(Radviliškio raj.)

0:1

0

Smile

0:2

0

4:1

3

4:4

3

3

3.

Šeduvos gimn.

(Radviliškio raj.)

2:0

3

2:0

3

Smile

3:1

3

7:1

9

1

4.

Žemynos pagr.

(Pakruojo raj.)

1:1

1

1:4

0

1:3

0

Smile

3:8

1

4

Nuotraukoje Šeduvos gimnazijos ir Balsių pagr. mokyklos komandos:

 

Joniškio rajonas

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Saulės pagrindinė

Smile

2:2

1

5:1

3

3:2

3

0:0

1

10:5

8

2

2.

M.Slančiausko progimnazija

2:2

1

Smile

3:0

3

3:1

3

1:3

0

9:6

7

3

3.

Gasčiūnų pagrindinė

1:5

0

0:3

0

Kiss

2:1

3

0:6

0

3:15

3

4

4.

Skaistgirio gimnazija

2:3

0

1:3

0

1:2

0

Smile

2:2

1

6:10

1

5

5.

Žagarės gimnazija

0:0

1

3:1

3

6:0

3

2:2

1

Smile

11:3

8

1

Nuotraukoje Žagarės gimnazijos komanda:

Nuotraukoje dalyviai:

 

Šiaulių rajonas

A pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Pavenčių mokykla

Smile

5:2

3

3:2

3

8:4

6

1

2.

Meškuičių gimnazija

2:5

0

Smile

4:2

3

6:7

3

2

3.

Kairių mokykla

2:3

0

2:4

0

Smile

4:7

0

3

B pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

S.Anglickio mokykla

Smile

2:3

0

0:2

0

2:5

0

3

2.

Daugėlių mokykla

3:2

3

Smile

1:2

0

4:4

3

2

3.

Verbūnų mokykla

2:0

3

2:1

3

Smile

4:1

6

1

 

Dėl 5-6 vietų

S.Anglickio mokykla 1:1 (8:7)Kairių mokykla

Dėl 3-4 vietų

Meškuičių gimnazija 2:3 Daugėlių mokykla

Dėl 1-2 vietų

Pavenčių mokykla 2:2 (3:5) Verbūnų mokykla

Nuotraukoje prizininkai:


Nuotraukoje Verbūnų mokyklos komanda

M.

Grįžti