ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2018-06-21 18:00 Purienų stadionas
LFF III lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK "Fanai"
ŠAFF salės futbolo čempionatas baigėsi
ŠAFF salės futbolo čempionatas baigėsi
2016-01-31 16:13

       Pirmosiose šeštadienio vakaro rungtynėse susitiko „Adiada" ir „Savanoris". II lygos mažasis finalas nebuvo labai emocingas, tačiau intrigos netrūko. „Adiada" du kartus pirmavo, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje „Savanoris" rezultatą išlygino bei komandos stojo mušti 6 metrų baudinius. Serijoje tiksliau smūgiavo bei trečiąją vietą iškovojo „Adiados" futbolininkai.

       II lygos finale susitiko „Torpeda" ir „Sovli". Šiose rungtynėse nuo pat pirmųjų minučių savo pranašumą stengėsi įrodyti „Torpeda" bei kūrė pavojingas progas prie varžovų vartų, o per pirmąjį rungtynių kėlinį pastarieji pelnė keturis įvarčius be „Sovli" atsako bei susikrovė solidžią persvarą, kurią antrajame kėlinyje išlaikė bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 6:1.

       Po finalinių rungtynių ŠAFF prezidentas Saulius Lesnickas bei „Sovli" atstovas Tadas Ožinskas apdovanojo geriausius atskirų pozicijų žaidėjus bei prizines vietas užėmusias komandas.

Geriausias vartininkas - Rimvydas Čypas (FK „Torpeda");

Geriausias gynėjas - Gerdas Zemeckas („Adiada");

Geriausias puolėjas - Vaidas Viktoravičius („Sovli");

Rezultatyviausias žaidėjas - Vytautas Ramanauskas, 17 įvarčių („Adiada").

ŠAFF informacija

 

Dėl 3 - 4 vietos: FK "Savanoris" 2-2 (1:3)"Adiada" įv. A.Bajorūnas, M.Kazlauskas

 

Eil.Nr

Komanda

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Įvarčiai

Taškai

Vieta

1.

FK „Torpeda"

Smile

1:1

1

3:1

3

7:2

3

4:3

3

5:2

3

11:2

3

5:1

3

36:12

19

1

2.

„Adiada"

1:1

1
Smile

3:2

3

8:3

3

1:2

0

6:3

3

13:3

0

2:1

3

34:15

16

3

3.

„Žaliūkiai"

1:3

0

2:3

0

Smile

0:3

0

1:3

0

1:3

0

8:4

3

4:0

3

17:19

6

6

4.

FK „Savanoris"

2:7

0

3:8

0

3:0

3

Smile

1:4

0

3:1

3

5:3

3

4:1

3

21:24

12

4

5.

„Sovli"

3:4

0

2:1

3

3:1

3

4:1

3

Smile

7:1

3

11:5

3

8:2

3

38:15

18

2

6.

FC „Saulininkas-2"

2:5

0

3:6

0

3:1

3

1:3

0

1:7

0

Smile

7:3

3

5:1

3

22:26

9

5

7.

„Adiada-2"

2:11

0

3:13

0

4:8

0

3:5

0

5:11

0

3:7

0

Smile

1:2

0

21:57

0

8

8.

„Tūzai"

1:5

0

1:2

0

0:4

0

1:4

0

2:8

0

1:5

0

2:1

3

Smile

8:29

3

7

 

Tvarkaraštis:

2016-02-28

18:00

FK Savanoris

2

:

7

FK Torpeda

įv. A.Bajorūnas 2

2016-02-28

17:00

Adiada

1

 

2

Sovli

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-28

16:00

                   Žaliūkiai

4

 

0

Tūzai

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-27

16:00

FC Saulininkas-Geoline.lt

7

 

3

 Adiada-2

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-21

18:00

FK Torpeda

4

:

3

Sovli

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-21

17:00

Žaliūkiai

0

:

3

FK Savanoris

įv. A.Bajorūnas 2, J.Vielius

2016-02-21

15:00

Tūzai

1

:

5

FC Saulininkas-Geoline.lt

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-21

14:00

Adiada

13

:

3

Adiada-2

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-14

15:00

FK Torpeda

5

:

2

FC Saulininkas-Geoline.lt

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-14

14:00

FK Savanoris

3

:

8

Adiada

įv.E.Tankūnas, M.Mockus,J.Vielius

2016-02-14

13:00

Sovli

3

:

1

Žaliūkiai

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-14

12:00

Tūzai

2

:

1

Adiada-2

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-07

14:00

Sovli

11

:

5

Adiada-2

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-06

18:00

Adiada

3

:

2

Žaliūkiai

Sporto mokykla „Saulė"

2016-02-06

17:00

FK Savanoris

3

:

1

FC Saulininkas-Geoline.lt

įv. D.Einoris JR 2, J.Vielius

2016-02-06

16:00

FK Torpeda

5

:

1

Tūzai

Sporto mokykla „Saulė

2016-01-24

18:00

FK Savanoris

4

:

1

Tūzai

įv.E.Tankūnas 2, J.Vielius, A.Bajorūnas

2016-01-24

17:00

Sovli

7

:

1

FC Saulininkas-Geoline.lt

Sporto mokykla „Saulė"

2016-01-24

16:00

Adiada-2

4

:

8

Žaliūkiai

Sporto mokykla „Saulė"

2016-01-24

15:00

FK Torpeda

1

:

1

Adiada

Sporto mokykla „Saulė"

2016-01-17

17:00

FK Torpeda

3

:

1

Žaliūkiai

 

2016-01-17

16:00

Sovli

8

:

2

Tūzai

 

2016-01-17

15:00

FK Savanoris

5

:

3

Adiada-2

įv.E.Tankūnas,G.Gutkovas,J.Vielius,

T.Bagdonas,M.Medišauskas

2016-01-17

14:00

Adiada

6

:

3

FC Saulininkas-Geoline.lt

 

2016-01-10

16:00

Adiada

2

:

1

Tūzai

Sporto mokykla „Saulė"

2016-01-10

12:00

FK Torpeda

11

:

2

Adiada-2

Sporto mokykla „Saulė"

2016-01-10

11:00

FK Savanoris

1

:

4

Sovli

įv. E.Tankūnas

2016-01-10

10:00

FC Saulininkas-Geoline.lt

3

:

1

Žaliūkiai

Sporto mokykla „Saulė"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Grįžti