"SELECT" Šiaulių futbolo lyga 35+
LT
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2018-03-24 16:00 Radviliškis
Futbolo klubas "Savanoris 35+" 1 : 3 FK "Akmenė"
Šiauliai City Football Cup 2016
Šiauliai City Football Cup 2016
2016-01-20 09:26

Sausio mėnesį Šiauliai taps Lietuvos futbolo centru, nes Šiaulių arenoje bus organizuojamas „Šiauliai City Football Cup" turnyras, kuriame varžysis patys mažiausieji futbolininkai, moterys, mėgėjai, profesionalai ir senjorai.

Dėl vietų:

2016-01-21

19:00

FC Saulininkas-OBLT

-

:

-

Akmenės Cementas SC

Šiaulių arena (dėl 1-2 vt.)

2016-01-21

18:00

Kražantė

-

:

-

FK Venta

Šiaulių arena (dėl 3-4 vt.)

2016-01-20

20:00

Juventa-99

4

:

9

Frilux-Bėgiai

Šiaulių arena (dėl 5-6 vt.)

2016-01-20

19:00

FC Kupsc

1

:

8

FK Savanoris

(dėl 7-8 vt.)

D.Einoris JR, R.Gedminas

J.Vielius 2, Ar.Bajorūnas,

A.Bajorūnas, U.Vaitekūnas 2

2016-01-20

18:00

Adiada

6

:

9

Šauliai-Dakaras

Šiaulių arena (dėl 9-10 vt.)

 

 

A pogrupis

B pogrupis

1. FC  „Saulininkas-OBLT"-10

2. „Kražantė"-10

3. „Juventa-99"-6

4. FC „Kupsc"-3

5. „Adiada"-0

1. SC „Akmenės cementas"-12

2. FK „Venta"-9

3. „Frilux-Bėgiai"-4

4. FK „Savanoris"-3

5. „Šauliai-Dakaras"-1

A pogrupio tvarkaraštis:

2016-01-19

19:00

Kražantė

12

:

1

FC Kupsc

Šiaulių arena

2016-01-19

18:00

FC Saulininkas-OBLT

14

:

8

Adiada

Šiaulių arena

2016-01-18

19:00

FC Kupsc

6

:

5

Adiada

Šiaulių arena

2016-01-18

18:00

FC Saulininkas-OBLT

6

:

2

Juventa-99

Šiaulių arena

2016-01-14

19:00

FC Saulininkas-OBLT

7

:

7

Kražantė

Šiaulių arena

2016-01-14

18:00

Juventa-99

7

:

5

Adiada

Šiaulių arena

2016-01-13

19:00

Juventa-99

1

:

4

Kražantė

Šiaulių arena

2016-01-13

18:00

FC Kupsc

2

:

16

FC Saulininkas-OBLT

Šiaulių arena

2016-01-12

19:00

Kražantė

12

:

3

Adiada

Šiaulių arena

2016-01-12

18:00

Juventa-99

12

:

2

FC Kupsc

Šiaulių arena

B pogrupio tvarkaraštis:

2016-01-19

21:00

FK Venta 

2

:

1

FK Savanoris

įv. A.Bajorūnas

2016-01-19

20:00

Frilux-Bėgiai

7

:

7

Šauliai-Dakaras

Šiaulių arena

2016-01-18

21:00

FK Savanoris

4

:

3

Šauliai-Dakaras

J.Vielius,M.Medišauskas,

D.Einoris JR -2

2016-01-18

20:00

Akmenės Cementas SC

9

:

5

Frilux-Bėgiai

Šiaulių arena

2016-01-14

21:00

Frilux-Bėgiai

3

:

0

FK Savanoris

Šiaulių arena

2016-01-14

20:00

Akmenės Cementas SC

6

:

1

FK Venta

Šiaulių arena

2016-01-13

21:00

Frilux-Bėgiai

4

:

7

FK Venta

Šiaulių arena

2016-01-13

20:00

Akmenės Cementas SC

7

:

4

Šauliai-Dakaras

Šiaulių arena

2016-01-12

21:00

FK Venta

6

:

5

Šauliai-Dakaras

Šiaulių arena

2016-01-12

20:00

Akmenės Cementas SC

6

:

3

FK Savanoris

įv.U.Vaitekūnas,M.Valančionis,

D.Einoris JR

 

Rungtynėse bus žaidžiama 6 prieš 6 bei vyks du kėlinius po 25 minutes.

 

ŠAFF informacija

 

 

Grįžti