Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
2024-04-24 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 3 : 2 "Adiada"
Joniškio raj. salės futbolo čempionatas
2010-03-22 08:46 - fksavanoris.lt

Pagrindinė klubo komanda pradėjo kovas Joniškio rajono salės futbolo čempionate, kuriame dalyvauja 11 komandų. Pirmosiose rungtynėse 21:4 laimėjome prieš ""AINEX", antrose 19:2  prieš "Joniškio grūdų centras". Trečiose rungtynėse laukė stipresnis varžovas - Joniškio žemės ūkio mokykla, kuri atsilikinėdama 4:0 pabandė sukurti intrigą. Galutinis rezultatas 6:4 mūsų naudai. Paskutinėse grupės rungtynėse  pasiekta pergalė 5:4 prieš Žvelgaitį ( įvarčiai - M.Liaudanskis 2, L.Vlasovas, A.Akyol, N.Čepas po 1 ). Grupėje užimta pirma vieta. Pusfinalio rungtynių pirmas kėlinys nežadėjo didelių staigmenų 2:1 (J.Vielius,L.Vlasovas)), tačiau daugybė neišnaudotų progų kėlė nerimą. Jei neįmuši tu - įmuša tau. Antrą kėlinį pralaimėjome 1:6 (M.Liaudanskis), o bendras rezultatas 3:7 Šiaurės rajono naudai. Kovą  dėl trečios vietos  pralaimėjome 3:4 Mindaugiams ( D.Einoris, J.Vielius, N.Kukšas). Galime pasidžiaugti, kad komanda čempionate parodė gražų kombinacinį futbolą, sukūrė daug puikių momentų. Rajono čempionais tapo Žvelgaitis.