LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė dalinai remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2019  metais"
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2019-11-09 10:00 Telšių r.
Futbolo klubas "Savanoris" 2 : 5 FK "Byggvito"
Septintasis sezonas prasideda!
Septintasis sezonas prasideda!
2015-01-29 15:09 - Užregistruota komandų - 21

Šiaulių rajonas:



 

 

 

 

A pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Raudėnų  mok.

     Smile

0:2

     0

3:0

3

3:3

1

6:5

4

2

2.

Daugėlių pagr.

2:0

3

Smile

4:2

3

6:2

3

12:4

9

1

3.

St.Anglickio mok.

0:3

 0

2:4

0

Smile

1:0

3

3:7

3

3

4.

Pavenčių mok.

3:3

1

2:6

0

0:1

 0

Smile

5:10

1

4

B pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Verbūnų mok.

    Smile

3:0

3

7:0

3

1:0

3

3:0

3

14:0

9

1

2.

Gruzdžių gimn.

0:3

0

Smile

1:3

0

1:3

0

3:0

3

5:9

3

4

3.

Kairių mok.

0:7

0

3:1

3

Smile

0:3

0

3:0

3

6:11

6

3

4.

Meškuičių gimn.

0:1

0

3:1

3

3:0

3

Smile

3:0

3

9:2

9

2

5.

Bubių mok.

 

0:3

0

0:3

0

0:3

0

0:3

0

Smile

0:12

0

5


Finalinis etapas

Komandos

Rezul

tatas

Pavenčių mok. - Verbūnų mok.

2:1

St.Anglickio mok. - Meškuičių gimn.

0:1

Daugėlių mok. - Gruzdžių gimn.

3:1

Raudėnų mok. - Kairių mok.

3:0

Dėl 5-8 vietų: Kairių mok. - Verbūnų mok.

0:2

Dėl 5-8 vietų: St.Anglickio mok. - Gruzdžių gimn.

1:1 (1:3)

I pusfinalis: Pavenčių mok.- Raudėnų mok.

2:0

II pusfinalis: Meškuičių gimn. - Daugėlių mok.

2:1

Dėl 7-8 vietų: Kairių mok. - St.Anglickio mok.

0:2

Dėl 5-6 vietų: Verbūnų mok. - Gruzdžių gimn.

4:0

Dėl 3-4 vietų: Raudėnų mok. - Daugėlių mok.

1:2

Finalas: Meškuičių gimn. - Pavenčių mok.

1:2

Komandų rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

8. Kairių mok. - Lukas Janulis

7. St.Anglickio mok. - Linas Norvaišas

6. Gruzdžių gimn. - Ichtiandras Kvašys

5. Verbūnų mok. - Matas Budraitis

4. Raudėnų mok. - Nėdas Girtėnas

3. Daugėlių mok. - Vilius Kaubrė

2. Meškuičių gimn. - Kostas Dagys

1. Pavenčių mok. - Erlandas Ševčiukas

 

 

Radviliškio rajonas

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Šeduvos gimn.

 

    Smile

3:0

3

1:1

1

3:2

3

7:3

7

1

2.

V.Kudirkos pagr.

 

0:3

0

Smile

0:2

0

0:5

0

0:10

0

4

3.

Sidabravo vid.

1:1

1

2:0

3

Smile

0:0

1

3:1

5

2

4.

Pašušvio pagr.

 

0:3

0

5:0

3

0:0

1

Smile

7:3

4

3

Šeduvos gimnazija:

 

Pakruojo rajonas

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Balsių pagr.

 

   Smile

1:2

0

7:0

3

0:1

0

8:3

3

3

2.

Žemynos pagr.

 

2:1

3

Smile

7:0

3

2:0

3

11:1

9

1

3.

Pašvitinio pagr.

 

0:7

0

0:7

0

Smile

1:6

0

1:20

0

4

4.

Linkuvos gimn.

 

3:0

3

0:2

0

6:1

3

Smile

9:3

6

2

 

Žemynos pagrindinė:

Joniškio rajonas

 

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Žagarės gimn.

 

      Smile

2:6  3:0

 0     3

3:1 2:0

 3     3

10:7

9

2

2.

Saulės pagr.

6:2  0:3

 3     0

Smile

3:1 1:0

 3     3

10:6

9

1

3.

Gasčiūnų pagr.

1:3  0:2

 0     0

1:3  0:1

 0     0

      Smile

2:9

0

3

Saulės pagrindinė:

 

Grįžti