ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2018-09-29 15:30 Gytarių stadionas
Futbolo klubas "Savanoris" 0 : 0 "Joniškio veteranai"
Moksleivių futbolo lygos naujienos
Moksleivių futbolo lygos naujienos
2014-03-06 16:15

Pakruojo raj.

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

                  Balsių pagr.

 

    Laughing

2:1

3

8:1

3

1:1

1

11:3

7

1

2.

Žemynos pagr.

 

1:2

0

Laughing

9:0

3

2:0

3

12:2

6

2

3.

Pašvitinio pagr.

 

1:8

0

0:9

0

Laughing

0:5

0

1:22

0

4

4.

Linkuvos gimn.

 

1:1

1

0:2

0

5:0

3

Laughing

6:3

4

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joniškio raj.

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

                 Žagarės gimn.

   Laughing

3:0

3

2:1

3

1:0

3

1:3

0

7:4

9

2

2.

Gataučių pagr.

0:3

0

Laughing

0:3

0

0:3

0

0:3

0

0:12

0

5

3.

Gasčiūnų pagr.

1:2

0

3:0

3

Laughing

1:0

3

0:0

0

5:2

7

3

4.

M.Slančiausko progimn.

0:1

0

3:0

3

0:1

0

Laughing

0:3

0

3:5

3

4

5.

Saulės pagr.

3:1

3

3:0

3

0:0

0

3:0

3

    Laughing

9:1

10

1

 

Radviliškio raj.

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

                  Šeduvos gimn.

 

    Laughing

0:4

0

1:2

0

0:0

1

3:0

3

1:9

4

4

2.

V.Kudirkos pagr.

 

4:0

3

Laughing

9:0

3

5:0

3

5:1

3

23:1

12

1

3.

Sidabravo vid.

2:1

3

0:9

0

Laughing

1:1

1

0:2

0

3:13

4

3

4.

Pašušvio pagr.

 

0:0

1

0:5

0

1:1

1

Laughing

5:1

3

6:7

5

2

5.

Gražinos pagr.

 

0:3

0

1:5

0

2:0

3

1:5

0

    Laughing

4:13

3

5

 

Šiaulių raj.

A pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Raudėnų  mok.

    Laughing

1:4

0

1:1

1

3:1

3

5:6

4

3

2.

Daugėlių pagr.

4:1

3

Laughing

3:2

3

5:1

3

12:4

9

1

3.

St.Anglickio mok.

1:1

1

2:3

0

Laughing

5:0

3

8:4

4

2

4.

Pavenčių mok.

1:3

0

1:5

0

0:5

0

Laughing

2:13

0

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupis                                                                                                                                         

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Verbūnų mok.

     Laughing

2:0

3

3:0

3

2:0

3

7:0

9

1

2.

Gruzdžių gimn.

0:2

0

Laughing

3:0

3

1:0

3

4:2

6

2

3.

Kairių mok.

0:3

0

0:3

0

Laughing

0:3

0

0:9

0

4

4.

Meškuičių gimn.

0:2

0

0:1

0

3:0

3

Laughing

3:3

3

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finalinis etapas:

 C pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Kairių mok.

     Laughing

0:0

1

0:2

0

0:2

1

3

2.

Daugėlių pagr.

0:0

1

Laughing

1:1

1

1:1

2

2

3.

St.Anglickio mok.

2:0

3

1:1

1

Laughing

3:1

4

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 D pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Verbūnų mok.

     Laughing

5:0

3

7:0

3

12:0

6

1

2.

Pavenčių mok.

0:5

0

Laughing

1:3

0

1:8

0

3

3.

Raudėnų  mok.

0:7

0

3:1

3

Laughing

3:8

3

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėl 5-6 vietų

Kairių mok. 4-1 Pavenčių mok.

I pusfinalis

Raudėnų  mok. 1-2 St.Anglickio mok.

II pusfinalis

Verbūnų mok. 1-0 Daugėlių pagr.

Dėl 3-4 vietų

Raudėnų  mok. 1-2 Daugėlių pagr.

Dėl 1-2 vietų

Verbūnų mok. 1-4 St.Anglickio mok.

 

 Komandų rikiuotė:

1. St.Anglickio mok.

2. Verbūnų mok.

3. Daugėlių pagr.

4. Raudėnų  mok.

5. Kairių mok.

6. Pavenčių mok.

7. Gruzdžių gimn.

8. Meškuičių gimn.

 

Grįžti