Šiaulių raj. Savivaldybė remia projektą "Futbolo plėtra Šiaulių rajone 2023  metais"
2024-04-24 20:30 Gytarių st.
Futbolo klubas "Savanoris" 3 : 2 "Adiada"
Sidabro medaliai kariuomenės čempionate!
2013-03-29 20:33 - Atnaujinta

Po penkių metų pertraukos Savanorių pajėgų šeštosios rinktinės futbolininkai sugrįžo į  kariuomenės salės futbolo finalinį etapą. Marijampolėje vykusiame atrankos turnyre šiauliečiai iškovojo tris pergales, bei patyrė vieną pralaimėjimą. Pirmose  rungtynėse 4:2 (įv. T.Bagdonas, N.Garuckas, R.Safonovas, D. Misevičius) įveikta Geležinio vilko štabo komanda, antrose - 6:2 (įv. R.Safonovas, N.Garuckas, M.Liaudanskis, S.Janeliūnas, T.Bagdonas 2) Inžinierijos bataliono komanda, trečiose - 5:2 (įv. N.Garuckas, R.Safonovas, J.Vielius, T.Bagdonas 2) Logistikos batalionas, o ketvirtose pralaimėta Birutės bataliono komandai 1:7 (įv. M.Liaudanskis).

Finaliniame etape  stipriausios kariuomenės komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas. Jau pirmosiose rungtynėse laukė stiprus iššūkis - Savanorių pajėgų aštuntosios rinktinės komanda. Rungtynių pradžia nuteikė optimistiškai - pavyzdinė gynybą ir trys greiti įvarčiai į varžovų vartus, tačiau persvaros išsaugoti nepavyko -  5:5 (įv. T.Bagdonas 2, N.Garuckas 2, M.Liaudanskis). Antrųjų rungtynių su Karinėmis jūrų pajėgomis pradžioje jau į šiauliečių vartus krito du greiti įvarčiai, priminę komandai, kad finaliniame etape silpnų varžovų nėra, pergalė 7:3 (įv. S.Janeliūnas, T.Bagdonas 3, M.Liaudanskis, J.Vielius, N.Garuckas). Paskutinėse grupės varžybose įveikta Geležinio vilko Mindaugo bataliono komanda rezultatu 6:3 (įv. M.Liaudanskis, R.Safonovas, T.Bagdonas 2, N.Garuckas 2). Pusfinalyje Karinių oro pajėgų komanda turėjo nemažai šansų sukurti intrigą, tačiau šiauliečiams užteko jėgų ir patirties išlaikyti rezultatą - 8:4 (T.Bagdonas, J.Vielius 3, R.Safonovas, M. Liaudanskis 2, N.Garuckas). Fianale, jau pirmąją minutę įmuštas įvartis į Birutės bataliono vartus  leido tikėtis, kad nepasikartos atrankos etapo scenarijus. Patyrę varžovai buvo kitos nuomonės- trys klaidos, trys įvarčiai į šiauliečių vartus. Vis tik atrankos turnyro pamokos buvo išmoktos gerai - kėlinio pabaigoje išnaudotos dvi varžovų klaidos gynyboje ir rezultatas 3:3.  Antro kėlinio pradžioje įmuštas įvartis privertė varžovus nervintis ir klysti, tačiau dar keletas šimtaprocentinių progų liko neišnaudota. Neįmuši tu - įmuša tau. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo birutiečių pergalę 4:7 (įv. N.Garuckas 2, R.Safonovas 2). Patirtis laimėjo.

Savanorių pajėgoms atstovavo J.Vielius, M.Liaudanskis, T.Bagdonas, S.Janeliūnas, D.Misevičius, E.Milinskas, N.Kukšas, D.Einoris (visi FK Savanoris), N.Garuckas (FK Fanai), R.Safonovas (Šauliai-Dakaras).