"SELECT" Šiaulių futbolo lyga 35+
LT
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2018-03-24 16:00 Radviliškis
Futbolo klubas "Savanoris 35+" 1 : 3 FK "Akmenė"
"JOMA"  taurę iškovojo Tauro futbolininkai!
"JOMA" taurę iškovojo Tauro futbolininkai!
2013-03-16 21:24 - Atnaujinta -video!

Šeštajame salės futbolo turnyre "JOMA" taurei laimėti triumfavo futbolo klubas "Tauras", finale  nugalėjęs Šiaulių rajono atstovus  FK "Šauliai-Dakaras".  Grupės varžybose  Tauro futbolininkai  nepasigailėjo  telšiečių FK "Ryškėnai"  ir  Šiaulių atstovų "Medelyno bėgiai" įmušdami jiems po keturis sausus įvarčius, du atseikėjo kovingai žaidusiems Saulininko futbolininkams, bei labai sunkiai 2:1 įveikė svečius iš Latvijos CBS "Igate".

Kitas finalo dalyvis Šauliai-Dakaras turnyrą pradėjo  įtikinamomis pergalėmis prieš Šiaulių rajono Savanorį 5:0 ir   Mažeikių  SC  Olimpą 3:0, kiek rimčiau pasipriešinusius Kelmės Kražantės futbolininkus 2:1, bei sužaisdami nulinėmis lygiosiomis su Fanų futbolininkais. Pusfinalyje Dakaro futbolininkai nepaliko vilčių Medelyno bėgiams - 3:1, Tauras -  4:2 Kražantei. Finale Šauliai-Dakaras pirmieji pelnė įvartį, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros. Baudinių serijoje šaltesnius nervus išlaikė Tauro futbolininkai, kurie savo titulų kolekciją  papildė jau antrąją "JOMA  čempionų taure -  pirmoji iškovota 2011 metais.

Turnyro video - grafoje "Video įrašai".

A pogrupis: 

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

FK "Savanoris"

                       (Šiaulių raj.)

 

1:3

0

0:0

1

0:5

0

0:0

1

 

1:8

 

2

 

5

2.

SC "Olimpas"

(Mažeikiai)

3:1

3

 

2:4

0

0:3

0

0:5

0

 

5:12

 

3

 

4

3.

FK "Kražantė"

(Kelmė)

0:0

1

4:2

3

 

1:2

0

1:0

3

 

6:4

 

7

 

2

4.

FK "Šauliai-Dakaras"

(Šiaulių raj.)

5:0

3

3:0

3

2:1

3

 

0:0

1

 

10:1

 

10

 

1

5.

FK "Fanai"

(Šiauliai)

0:0

1

5:0

3

0:1

0

0:0

1

 

 

5:1

 

5

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupis:

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

FK "Ryškėnai"

(Telšiai)

 

0:4

0

0:0

1

2:0

3

3:2

3

 

5:6

 

7

 

3

2.

SK "Tauras"

(Šiauliai)

4:0

3

 

4:0

3

2:1

3

2:0

3

 

12:1

 

12

 

1

3.

"Medelyno bėgiai"

(Šiauliai)

0:0

1

0:4

0

 

4:0

3

2:1

3

 

6:5

 

7

 

2

4.

CBS "Igate"

 (Latvija)

0:2

0

1:2

0

0:4

0

 

0:0

1

 

1:8

 

1

 

5

5.

FC "Saulininkas"

(Šiauliai)

2:3

0

0:2

0

1:2

0

0:0

1

 

 

3:7

 

1

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultatai:

Eil.

Nr.

Pradžia

Pogr.

Komandos

Rezul-

tatas

1

09.30

B

Medelyno bėgiai - FC Saulininkas

2-1

2

09.45

A

FK Fanai - FK Savanoris

0-0

3

10.00

B

SK Tauras - FK Ryškėnai

4-0

4

10.15

A

FK Kražantė - SC Olimpas

4-2

5

10.30

B

CBS Igate - FC Saulininkas

0-0

6

10.45

A

FK Šauliai-Dakaras - FK Fanai

0-0

7

11.00

B

Medelyno bėgiai - SK Tauras

0-4

8

11.15

A

FK Savanoris - FK Kražantė

0-0

9

11.30

B

FK Ryškėnai - CBS Igate

2-0

10

11.45

A

SC Olimpas - FK Šauliai-Dakaras

0-3

11

12.00

B

FC Saulininkas - SK Tauras

0-2

12

12.15

A

FK Fanai - FK Kražantė

0-1

13

12.30

B

Medelyno bėgiai - FK Ryškėnai

0-0

14

12.45

A

SC Olimpas - FK Savanoris

3-1

15

13.00

B

CBS Igate - SK Tauras

1-2

16

13.15

A

FK Šauliai-Dakaras - FK Kražantė

2-1

17

13.30

B

FK Ryškėnai -FC Saulininkas

3-2

18

13.45

A

FK Savanoris - FK Šauliai-Dakaras

0-5

19

14.00

B

CBS Igate - Medelyno bėgiai

0-4

20

13.45

A

SC Olimpas - FK Fanai

0-5

21

14.30

I pusfinalis :               FK Tauras - FK Kražantė

4-2

22

14.45

II pusfinalis:    FK Šauliai-Dakaras - Medelyno bėgiai

3-1

23

15.00

Dėl 3-4 vietos :         FK Kražantė - Medelyno bėgiai

0-2

24

15.15

Dėl 1-2 vietos :   FK Tauras -  FK Šauliai-Dakaras

1-1(4-2)

Prizininkai:

 

Grįžti