ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Paskutinės rungtynės
2018-09-29 15:30 Gytarių stadionas
Futbolo klubas "Savanoris" 0 : 0 "Joniškio veteranai"
Turnyro čempionai -  futbolo klubas "Savanoris"!
Turnyro čempionai - futbolo klubas "Savanoris"!
2012-11-25 19:00 - Rezultatai online!

    Šeštojo salės futbolo turnyro Kariuomenės dienai paminėti čempionais tapo Savanorio futbolininkai, finale po atkaklios kovos 3:2 palaužę  svečius iš Klaipėdos futbolo klubą „Krantas". Turnyras, kuriame dalyvavo dešimt Lietuvos ir Latvijos komandų pasižymėjo plačia dalyvių geografija ir geru futbolu. A pogrupyje favoritų vaidmuo buvo skirtas praeitų metų finalininkams CBS Igate (Latvija)  ir  stipriausiam Šiaulių apskrities  klubui - FC „Kupsc". Deja, favoritams grupės varžybose  pavyko surinkti  tik po vieną tašką, užleidžiant lyderių pozicijas FK „Ryškėnai" (Telšiai) ir šiaulių  atstovams FK „Taurui". B pogrupyje kova dėl dviejų kelialapių į pusfinalį  vyko iki paskutinės sekundės.  Čia pasisekė  klaipėdiečiams -  sėkmingai realizuotas baudinys į Savanorio vartus atvėrė kelią į pusfinalį, tuo pačiu eliminuojant panevėžiečius SK „Stop". Pusfinaliuose komandoms neužteko laiko išsiaškinti nugalėtojų - lygiosios 1:1, o baudinius  tiksliau mušė Kranto ir  Savanorio futbolininkai. Rungtynėse dėl bronzos medalių, vienas tikslus telšiečių smūgis nustūmė Tauro futbolininkus į ketvirtąją vietą, o finale Savanoris nepaleido savo šanso.

    „JOMA" prizas geriausiam turnyro vartininkui atiteko Sauliui Kužmarskiui (Savanoris).

   Turnyrinė lentelė: 1.FK „Savanoris" (Šiaulių raj.) 2. FK „Krantas" (Klaipėda) 3. FK „Ryškėnai" (Telšiai) 4. FK „Tauras" (Šiauliai) 5 - 8. FK „Geležinis vilkas" (Vilnius) , SK „Stop" (Panevėžys),  FK „Fanai"  (Šiauliai), CBS Igate (Latvija), FC „Kupsc (Šiauliai), FK „Danspin" (Raseiniai).

 

 

Čempionai futbolo klubas "Savanoris":

"LAIMIE TIE, KAS PASIRENKA TINKAMUS BATUS! MES PASIRINKOME "JOMA"!

Eligijus Milinskas, Linas Vlasovas, Justinas Vielius, Justas Stanevičius, Dainius Misevičius, Tomas Bagdonas, Saulius Kužmarskis, Eimantas Černiauskas, Nerijus Čepas, Emilis Tankūnas, Dalius Einoris.

 

Geriausias turnyro vartininkas Saulius Kužmarskis (FK Savanoris):

A pogrupis:

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

CBS Igate

(Latvija)

 

0:0

1

0:2

0

0:1

0

1:2

0

1:5

1

5

2.

FC "Kupsc"

(Šiauliai)

0:0

1

 

3:4

0

1:2

0

0:1

0

4:7

1

4

3.

FK "Tauras"

(Šiauliai)

2:0

3

4:3

3

 

0:2

0

2:1

3

8:6

9

2

4.

FK „Ryškėnai "

(Telšiai)

1:0

3

2:1

3

2:0

3

 

2:2

1

7:3

10

1

5.

FK "Geležinis vilkas"

(Vilnius)

2:1

3

1:0

3

1:2

0

2:2

1

 

6:5

7

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupis

Eil

Nr.

Komandos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

FK "Savanoris"

(Šiaulių raj.)

 

2:0

3

0:1

0

3:0

3

0:0

1

5:1

7

1

2.

FK "Danspin"

(Raseiniai)

0:2

0

 

1:4

0

1:1

1

0:4

0

2:11

1

5

3.

FK "Krantas"

(Klaipėda)

1:0

3

4:1

3

 

0:2

0

1:1

1

6:4

7

2

4.

SK "Stop"

(Panevėžys)

0:3

0

1:1

1

2:0

3

 

1:0

3

4:4

7

3

5.

FK "Fanai"

(Šiauliai)

0:0

1

4:0

3

1:1

1

0:1

0

 

5:2

5

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvarkaraštis:

Eil.

Nr.

Pradžia

Pogr.

Komandos

Rezul-

tatas

1

09.00

A

FC Kupsc – SK Tauras

  3:4 

2

09.15

B

FK Savanoris – FK Fanai

  0:0 

3

09.30

A

CBS Igate – FK Ryškėnai

  0:1 

4

09.45

B

FK Danspin – SK Stop

 1:1

5

10.00

A

FC Kupsc – FK Geležinis Vilkas

 0:1

6

10.15

B

FK Fanai – FK Krantas

 1:1

7

10.30

A

SK Tauras – CBS Igate

  2:0 

8

10.45

B

FK Savanoris – FK Danspin

  2:0 

9

11.00

A

FK Ryškėnai – FC Kupsc

 2:1

10

11.15

B

SK Stop – FK Krantas

 2:0

11

11.30

A

FK Geležinis Vilkas – SK Tauras

 1:2 

12

11.45

B

FK Fanai – FK Danspin

 4:0

13

12.00

A

CBS Igate –  FC Kupsc

 0:0

14

12.15

B

SK Stop – FK Savanoris

 0:3

15

12.30

A

FK Ryškėnai – SK Tauras

 2:0

16

12.45

B

FK Krantas – FK Danspin

 4:1

17

13.00

A

FK Geležinis vilkas – CBS Igate

 2:1

18

13.15

B

FK Fanai – SK Stop

  0:1 

19

13.30

A

FK Ryškėnai – FK Geležinis vilkas

 2:2

20

13.45

B

FK Savanoris – FK Krantas

 0:1

21

14.30

I pusfinalis : FK Ryškėnai - FK Krantas

1:1(2:3) 

22

14.45

II pusfinalis: FK Savanoris - SK Tauras

1:1 (4:3) 

23

15.00

Dėl 3-4 vietos : FK Ryškėnai - SK Tauras

 1:0

24

15.15

Dėl 1-2 vietos : FK Savanoris - FK Krantas

  3:2 

25

15.40

Apdovanojimai

 

Grįžti