ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-01-19 14:00 ŠU salė
ŠAFF salės čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : FC "Kupsc"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. 



Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

 Pakruojo rajono čempionai - Žemynos pagr. mokyklos futbolistai!
Pakruojo rajono čempionai - Žemynos pagr. mokyklos futbolistai!
2011-02-05 15:21

Pakruojo raj. rezultatai:

 

Eil.

Nr.

Komandos

Rezul-

tatas

Įvarčiai

1.

Žemynos pagr. -  Triškonių pagr.

2:0

S.Olberkis,D.Kriukas/

2.

Balsių pagr. -  Rozalimo vid.

1:1

D.Bajorūnas/M.Žarskis

3.

Žemynos pagr. - Balsių pagr.

5:0

T.Baltrėnas,D.Kriukas,S.Olberis,S.Novadauskis 2/

4.

Triškonių pagr. - Rozalimo vid.

1:0

T.Pačekauskas/

5.

Balsių pagr. - Triškonių pagr.

0:1

/R.Šumauskas

6.

Žemynos pagr. - Rozalimo vid.

6:0

D.Kriukas 2,S.Novadauskis 2,R.Vaitiekūnas/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komandų rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. Žemynos pagr. - D.Kriukas

2. Triškonių pagr. - T.Pečetauskas

3. Balsių pagr. - D.Bajarūnas

4. Rozalimo vid. - M.Žarskis

 

Grįžti