LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-03-26 20:00 Pavenčių mokykla
Šiaulių rajono salės futbolo čempionatas, finalas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK "Venta"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Lyga stiprėja ir plečiasi!
Lyga stiprėja ir plečiasi!
2010-11-10 20:09

Naująjį sezoną Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lyga pradeda sustiprėjusi -  komandų padaugėjo Šiaulių raj., bei lyga išsiplėtė į Pakruojo ir Radviliškio rajonus.  Prisijungus  St.Anglickio pagr. mokyklai ir Meškuičių gimnazijai 2011 metais Šiaulių rajone rungtyniaus dešimt komandų, Radviliškio raj. rungtyniaus šešios mokyklų komandos, Pakruojo raj. - penkios. Lygos direktorius Dalius Einoris pasidžiaugė -  „džiugu, kad ŠMF lyga plečiasi ir stiprėja, o mūsų pasirinktas futbolo populiarinimo būdas  randa vietą  apskrities miesteliuose ir kaimuose. Tikimės, kad  mokyklų,  kurios atviros futbolui daugės ir ateityje".

Artimiausios lygos rungtynės vyks Šiaulių rajone lapkričio 17 ir 30 d. Verbūnų pagr. mokykloje. Radviliškio ir Pakruojo raj. lyga startuos sausio mėn.

 

Grįžti