LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-03-26 20:00 Pavenčių mokykla
Šiaulių rajono salės futbolo čempionatas, finalas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK "Venta"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Prasidėjo kovos moksleivių futbolo lygoje!
Prasidėjo kovos moksleivių futbolo lygoje!
2009-11-28 23:08 - fksavanoris

Šiaulių rajono moksleivių futbolo lygoje prasidėjo pirmo rato varžybos. Kaip ir buvo prognozuota, turnyrinės lentelės lyderiais tapo Kuršėnų miesto mokyklų komandos. Džiugu, kad šios komandos sulaukė rimto konkurento - Kairių pgr. mokyklos komandos, kuri kartu su Daugėlių pgr. mokykla ir Pavenčių vidurine mokykla iškovojo po tris pergales. Turnyrinės lentelės viduryje įsitvirtino Kužių vidurinės mokyklos komanda, kuri laimėjo prieš varžovus iš Verbūnų pagrindinės mokyklos ir Raudėnų pagrindinės mokyklos. Antorje turnyrinės lentelės pusėje užsimezge kova tarp Bubių pgr. mokyklos ir Gruzdžių gimnazijos, bei varžybų šeimininkų Verbūnų pgr. mokyklos ir Raudėnų pgr. mokyklos.

Grįžti