LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-03-26 20:00 Pavenčių mokykla
Šiaulių rajono salės futbolo čempionatas, finalas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK "Venta"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Startuoja nauja futbolo lyga!
Startuoja nauja futbolo lyga!
2009-10-01 12:00 - fksavanoris

Lapkričio mėn. startuoja Šiaulių rajono moksleivių futbolo lyga, kurioje dėl nugalėtojų  taurės rungtyniaus aštuonios Šiaulių rajono mokyklų komandos: Daugėlių pagrindinė, Kairių pagrindinė, Raudėnų pagrindinė, Kužių vidurinė, Verbūnų pagrindinė, Bubių pagrindinė, Pavenčių vidurinė, Gruzdžių gimnazija.

                      Džiugu, kad futbolas sudomino ne tik Kuršėnų m. moksleivius, bet ir vaikus gyvenančius mažesniuose miesteliuose. Lygos įkūrėjas, viešoji įstaiga futbolo klubas "Savanoris", siekia sugrąžinti  futbolą į miestelius ir kaimus, kad vaikai ne tik treniruotųsi, bet ir gintų savo mokyklos garbę lygos varžybose. Mes tikime, kad vaikų noras žaisti futbolą yra stipresnis už ekonominę krizę.

                      Šiaulių rajono moksleivių futbolo lygos pirmo rato varžybos vyks Verbūnų pagr. mokykloje lapkričio 11 d. ir gruodžio 2 d.

Grįžti