LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-03-26 20:00 Pavenčių mokykla
Šiaulių rajono salės futbolo čempionatas, finalas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK "Venta"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. 



Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Pakruojo rajono rezultatai!
Pakruojo rajono rezultatai!
2013-02-27 16:15

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultatai:

Eil.Nr.

Komandos

Rezulta

tas

Įvarčiai

1

Balsių pagr. - Žemynos pagr.

1:3

L.Malinauskas / B.Kurauskas 2 U.Šimoliūnas

2

Pašvitinio pagr. - Linkuvos gimn.

0:3

Techn. pralaimėjimas

3

Balsių pagr. - Pašvitinio pagr.

3:0

Techn. pralaimėjimas

4

Linkuvos gimn. - Žemynos pagr.

1:2

A.Gudonis / B.Kurauskas  U.Šimoliūnas

5

Žemynos pagr. -  Pašvitinio pagr.

3:0

Techn. pralaimėjimas

6

Balsių pagr. - Linkuvos gimn.

2:0

L.Malinauskas, A.Bajorūnas

7

Balsių pagr. - Žemynos pagr.

0:2

/ B.Kurauskas 2

8

Pašvitinio pagr. - Linkuvos gimn.

0:3

Techn. pralaimėjimas

9

Balsių pagr. - Pašvitinio pagr.

3:0

Techn. pralaimėjimas

10

Linkuvos gimn. - Žemynos pagr.

1:3

A.Gudonis / B.Kurauskas  U.Šimoliūnas 2

11

Žemynos pagr. -  Pašvitinio pagr.

3:0

Techn. pralaimėjimas

12

Balsių pagr. - Linkuvos gimn.

5:0

R.Šibirkštis, D.Magas, L.Malinauskas 3 /

 

Turnyrinė lentelė:                                                                              

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Balsių pagr.

 

 

1:3

0

0:2

0

3:0

3

3:0

3

2:0

3

5:0

3

14:5

12

2

2.

Žemynos pagr.

3:1

3

2:0

3

 

 

3:0

3

3:0

3

2:1

3

3:1

3

16:3

18

1

3.

Pašvitinio pagr.

0:3

0

0:3

0

0:3

0

0:3

0

 

 

0:3

0

0:3

0

0:18

0

4

4.

Linkuvos gimn.

0:2

0

0:5

0

1:2

0

1:3

0

3:0

3

3:0

3

 

 

8:12

6

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komandos ir geriausi žaidėjai:

1. Žemynos pagr. - Benas Kurauskas

2. Balsių pagr. - Lukas Malinauskas

3. Linkuvos gimn. - Ainaras Gudonis

4. Pašvitinio pagr.

 

Prizininkai:

Grįžti