ŠIAULIŲ FUTBOLO LYGA
LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
JOMA apranga ir avalynė salės futbolui
UAB "Irlida"
M&G Reklamos gamybos studija- visos reklamos paslaugos
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Joniškio sporto centras
Radviliškio sporto centras
UAB "Apsaga"
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-01-19 14:00 ŠU salė
ŠAFF salės čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : FC "Kupsc"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. 



Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Joniškio rajono rezultatai!
Joniškio rajono rezultatai!
2013-02-26 17:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultatai:

Eil.Nr.

Komandos

Rezul

tatas

Įvarčiai

1.

Žagarės gimn. -  Kriukų pagr.

6:1

E.Orla 2, J.Buzas 2, M.Budrys, J.Naglius / D.Dulevičius

2.

Saulės pagr. - P.Slančiausko progimn.

1:0

M.Činčys /

3.

Žagarės gimn. -  Gasčiūnų pagr.

6:1

M.Budrys 3, L.Mazuronis 3 / M.Rudys

4.

Saulės pagr. - Gataučių pagr.

6:1

M.Činčys 3, K.Gaidjurgis 3 / L.Daukšas

5.

Kriukų pagr. - Gasčiūnų pagr.

2:1

D.Dulevičius, R.vaitiekūnas / M.Rudys

6.

P.Slančiausko progimn. - Gataučių pagr.

4:0

P.Remeika 2, R.Pilipūnas /

I pusfinalis

Žagarės gimn. (J.Būzas 2, J.Naglius 4, E.Orla) 7- 0 M.Slančiausko progimn.

 

II pusfinalis

Saulės pagr. (M.Činčys, K.Gaidjurgis) 2 - 1 (R.Vaitekūnas) Kriukų pagr.

 

Dėl 5-6 vietos

Gasčiūnų pagr. (T.Gustas 3) 3 - 3 (S.Miniotas 2, L.Daukšas) Gataučių pagr. (baudiniai 4:5)

 

Dėl 3-4 vietos

M.Slančiausko progimn. (R.Pilipūnas, E.Striugas) 2 - 2 (D.Dulevičius 2) Kriukų pagr. (baudiniai 2:1)

 

Dėl 1-2 vietos

Saulės pagr. ( I.Kryžius) 1 - 1 (J.Naglius ) Žagarės gimn. (baudiniai 4:5)

Turnyrinė lentelė:

A pogrupis

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Saulės pagr.

 

1:0

3

6:1

3

7:1

6

1

2.

M.Slančiausko progimn.

0:1

0

 

4:0

3

4:1

3

2

3.

Gataučių pagr.

1:6

0

0:4

0

 

1:10

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupis

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Žagarės gimn.

 

6:1

3

6:1

3

12:2

6

1

2.

Kriukų pagr.

1:6

0

 

2:1

3

3:7

3

2

3.

Gasčiūnų pagr.

1:6

0

1:2

0

 

2:8

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komandos ir geriausi žaidėjai:

1. Žagarės gimn. - Julius Naglius

2. Saulės pagr. - Mindaugas Činčys

3. M.Slančiausko progimn. - Paulius Remeika

4. Kriukų pagr. - Darius Dulevičius

5. Gataučių pagr. - Lukas Daukšas

6. Gasčiūnų pagr. - Mantas Rudys

Prizininkai:

Grįžti