LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
Meanzhaar Barbershop
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-05-23 19:00 Juventa 99 stadionas
LFF III lygos čempionatas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK „Akmenės Cementas B"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lyga

PRANEŠIMAS

2017 m. sausio 17 d.


 

Nuo 2009 metų vydomą Moksleivių futbolo lygos čempionatą esame priversti

nutraukti dėl Šiaulių rajono savivaldybės administracijos diskriminacinių veiksmų. Šiaulių rajono

savivaldybės administracijos direktoriaus 2016-04-12 įsakymu Nr. A-437 "Dėl lėšų skyrimo kūno

kultūros ir sporto programos projektų finansavimui" mūsų teiktam projektui "Futbolo plėtra Šiaulių

rajone 2016 m." buvo skirta 450 eurų. 2016 m. mes rąjone suorganizavome aštuntąjį Moksleivių

futbolo lygos sezoną, Šiaulių raj. 8x8 futbolo čempionatą (nuo 18 metų), Šiaulių futbolo lygą (nuo

35 metų), tarptautinį salės futbolo turnyrą, dalyvavome Lietuvos futbolo federacijos III lygos

čempionate, bei Šiaulių apskrities futbolo federacijos turnyruose ir čempionatuose. Aukščiau

paminėtame administracijos direktoriaus įsakyme radome eilutę, kurioje 4000 eurų skiriama

Kuršėnų miesto futbolo klubui "Venta" programos "Futbolo klubo "Venta" 2016 metų sezonas".

Nesiimsime vertinti minėto klubo programos, tačiau pastebėsime, kad tiek futbolo klubas "Venta-

Akmenės Cementas B", tiek futbolo klubas "Savanoris" 2016 m. dalyvavo tame pačiame futbolo

čempionate - Lietuvos futbolo federacijos III lygoje. Toks Šiaulių rajono savivaldybės

administracijos diskriminacinis sprendimas vieną iš klubų finansuoti devynis kartus daugiau,

parodo požiūrį į rajono gyventojų sportą ir verčia mus nutraukti dalį vykdomų projektų, tame tarpe

ir aštuonis metus vykdytą Moksleivių futbolo lygos čempionatą.


          Direktorius                                                                                         Dalius Einoris

 

 

Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. 



Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Šiaulių rajono rezultatai!
Šiaulių rajono rezultatai!
2013-03-20 16:56

 

 

 

 

 

 

A pogrupio rezultatai:

Eil.Nr.

Komandos

Rezulta

tas

Įvarčiai

1

Daugėlių pagr. - Pavenčių mok.

1:0

J.Jakavickas

2

St.Anglickio mok. - Raudėnų pagr.

2:3

R.Pumputis, G.Kulevičius / D.Baubtkus, F.Galdikas

3

Daugėlių pagr. - St.Anglickio mok.

4:0

L.Žilevičius, J.Jakavickas 2, L.Pilipas /

4

Pavenčių mok. - Raudėnų mok.

4:2

A.Gorelis, T.Gudaitis 2, K.Bernotas / E.Grudžinskas,D.Baubtkus

5

St.Anglickio mok. - Pavenčių mok.

2:0

J.Vasiliauskas, G.Kulevičius /

6

Daugėlių pagr. - Raudėnų mok.

2:2

L.Pilipas  / F.Galdikas, E.Grudžinskas

Turnyrinė lentelė:

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Raudėnų mok.

 

2:4

0

3:2

3

2:2

1

7:8

4

2

2.

Pavenčių mok.

4:2

3

 

0:2

0

0:1

0

4:5

3

4

3.

St.Anglickio mok.

2:3

0

2:0

3

 

0:4

0

4:7

3

3

4.

Daugėlių  pagr.

2:2

1

1:0

3

4:0

3

 

7:2

7

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupio rezultatai:

Eil.Nr.

Komandos

Rezul

tatas

Įvarčiai

1.

Verbūnų mok. - Gruzdžių gimn.

1:0

R.Jokubauskas /

2.

Kužių vid. - Meškuičių gimn.

3:1

K.Radionovas 2, S.Patkauskas / T.Miežys

3.

Kairių pagr. -  Gruzdžių gimn.

1:5

R.Katkauskis / R.Balčiūnas 5

4.

Verbūnų mok. - Kužių vid.

2:0

R.Jokubauskas 2 /

5.

Meškuičių gimn. - Kairių pagr.

5:1

T.Miežys 3, A.Takučionis 2 / R.Katkauskis

6.

Gruzdžių gimn. - Kužių vid.

1:2

 L. Srodenis  / K.Radionovas, S.Patkauskas

7.

Verbūnų mok. - Meškuičių gimn.

0:3

/ T.Miežys  2, R.Vaitiekus

8.

Kairių pagr. - Kužių vid.

1:4

R.Katkauskis / K.Radionovas 2, J.Murnikovas 2

9.

Gruzdžių gimn. - Meškuičių gimn.

1:3

R.Jonkus / T.Miežys 2, R.Vaitiekus

10.

Kairių pagr - Verbūnų mok.

1:0

A.Tvaronas /

Turnyrinė lentelė:

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Verbūnų mok.

 

0:1

0

0:3

0

1:0

   3

2:0

  3

3:4

6

3

2.

Kairių pagr.

1:0

  3

 

1:5

0

1:5

0

1:4

0

4:14

3

5

3.

Meškuičių gimn.

3:0

  3

5:1

3

 

3:1

3

1:3

0

12:5

9

2

4.

Gruzdžių gimn.

0:1

0

5:1

3

1:3

0

 

1:2

0

7:7

3

4

5.

Kužių vid.

0:2

0

4:1

3

3:1

3

2:1

3

 

9:5

9

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atkrentamosios varžybos:

Eil.Nr.

Komandos

Rezul

tatas

Įvarčiai

1

Kužių vid. - Pavenčių mok.

0:4

/ T.Gudaitis 2, K.Bernotas 2

2

Daugėlių  pagr. - Gruzdžių gimn.

3:0

Techninis pralaimėjimas

3

Meškuičių gimn. - St.Anglickio mok.

1:1 (4:2)

L.Miežys / G.Kulevičius

4

Raudėnų mok. - Verbūnų mok.

3:0

D.Baubkus 2, F.Galdikas /

5

Dėl 5-8 vietų: St.Anglickio mok. - Kužių vid.

0:1

/ K.Radionovas

6

Dėl 5-8 vietų: St.Anglickio mok. - Verbūnų mok.

2:1

G.Kulevičius, A.Domkus / R.Jokubauskas

7

Dėl 5-8 vietų: Verbūnų mok. - Kužių vid.

0:0

 

8

I pusfinalis: Pavenčių mok. - Daugėlių  pagr.

4:1

L.Kačinskas 2, A.Gorelis / E.Čeputis

9

II pusfinalis: Raudėnų mok.  - Meškuičių gimn.

2:1

D.Baubkus, F.Galdikas / L.MNežys

10

Dėl 3-4 vietų: Daugėlių  pagr. - Meškuičių gimn.

0:1

/ A.Čepurna

11

Finalas: Pavenčių mok. - Raudėnų mok. 

4:2

T.Gudaitis / D.Baubkus 2

Komandų rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. Pavenčių mok. - T.Gudaitis

2. Raudėnų mok.  - N.Girdėnas

3. Meškuičių gimn. - J.Jonaitis

4. Daugėlių  pagr. - G. Suchotskis

5. Kužių vid. - S.Patkauskas

6. St.Anglickio mok. - G.Kulevičius

7. Verbūnų mok. - R.Jokubauskas

8. Gruzdžių gimn.

9. Kairių pagr.  - R.Katkauskis

Grįžti