LT
Futbolo klubas "Savanoris"
Tautiška giesmė aplink pasaulį
Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!
Select sport
Mes klausome radijo stotį RS2!
Senovinės technikos klubas "Klasika"
Šiaulių raj. Savivaldybė
UAB "Autogedas"
Šiaulių Apskrities Futbolo Federacija
SK "Stop"
Šiaulių Futbolo Akademija
Artėjančios rungtynės
2019-03-26 20:00 Pavenčių mokykla
Šiaulių rajono salės futbolo čempionatas, finalas
Futbolo klubas "Savanoris" : FK "Venta"
Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos komandos


Šiaulių rajonas

Daugėlių pagr. mokykla, Kairių pagr. mokykla, Raudėnų pagr. mokykla, Kužių vid. mokykla, Verbūnų pagr. mokykla, Bubių pagr. mokykla, Pavenčių vid. mokykla, Gruzdžių gimnazija., St. Anglickio pagr. mokykla, Meškuičių gimnazija.


Radviliškio rajonas

Šeduvos gimnazija., Sidabravo vid. mokykla,Šiaulėnų vid. mokykla, Gražinos pagr. mokykla, Pašušvio pagr. mokykla, Vaižganto pagr. mokykla.


Pakruojo rajonas

Pašvitinio pagr. mokykla, Rozalimo vid.mokykla, Balsių pagr.mokykla, Žemynos pagr. mokykla, Triškonių pagr. mokykla.

 

 Joniškio rajonas

Kriukų pagr. mokykla, Skaistgirio pagr. mokykla, Saulės vid.mokykla, Gataučių pagr. mokykla, Gaščiūnų pagr. mokykla, Slančiausko gimnazija, Žagarės gimnazija. 



Mes siekiame sugrąžinti futbolą į Šiaulių apskrities miestelius ir kaimus, siekiame, kad vaikai pajustų futbolo varžybų džiaugsmą, siekiame, kad vaikai treniruotųsi ir gintų savo mokyklos garbe mūsų čempionate! 

Mes ŠMF lygą įkūrėme  Jums moksleiviai!


LYGOS RĖMĖJAI:

 

 

 

 

 

Šiaulių rajono rezultatai!
Šiaulių rajono rezultatai!
2013-03-20 16:56

 

 

 

 

 

 

A pogrupio rezultatai:

Eil.Nr.

Komandos

Rezulta

tas

Įvarčiai

1

Daugėlių pagr. - Pavenčių mok.

1:0

J.Jakavickas

2

St.Anglickio mok. - Raudėnų pagr.

2:3

R.Pumputis, G.Kulevičius / D.Baubtkus, F.Galdikas

3

Daugėlių pagr. - St.Anglickio mok.

4:0

L.Žilevičius, J.Jakavickas 2, L.Pilipas /

4

Pavenčių mok. - Raudėnų mok.

4:2

A.Gorelis, T.Gudaitis 2, K.Bernotas / E.Grudžinskas,D.Baubtkus

5

St.Anglickio mok. - Pavenčių mok.

2:0

J.Vasiliauskas, G.Kulevičius /

6

Daugėlių pagr. - Raudėnų mok.

2:2

L.Pilipas  / F.Galdikas, E.Grudžinskas

Turnyrinė lentelė:

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

4

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Raudėnų mok.

 

2:4

0

3:2

3

2:2

1

7:8

4

2

2.

Pavenčių mok.

4:2

3

 

0:2

0

0:1

0

4:5

3

4

3.

St.Anglickio mok.

2:3

0

2:0

3

 

0:4

0

4:7

3

3

4.

Daugėlių  pagr.

2:2

1

1:0

3

4:0

3

 

7:2

7

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pogrupio rezultatai:

Eil.Nr.

Komandos

Rezul

tatas

Įvarčiai

1.

Verbūnų mok. - Gruzdžių gimn.

1:0

R.Jokubauskas /

2.

Kužių vid. - Meškuičių gimn.

3:1

K.Radionovas 2, S.Patkauskas / T.Miežys

3.

Kairių pagr. -  Gruzdžių gimn.

1:5

R.Katkauskis / R.Balčiūnas 5

4.

Verbūnų mok. - Kužių vid.

2:0

R.Jokubauskas 2 /

5.

Meškuičių gimn. - Kairių pagr.

5:1

T.Miežys 3, A.Takučionis 2 / R.Katkauskis

6.

Gruzdžių gimn. - Kužių vid.

1:2

 L. Srodenis  / K.Radionovas, S.Patkauskas

7.

Verbūnų mok. - Meškuičių gimn.

0:3

/ T.Miežys  2, R.Vaitiekus

8.

Kairių pagr. - Kužių vid.

1:4

R.Katkauskis / K.Radionovas 2, J.Murnikovas 2

9.

Gruzdžių gimn. - Meškuičių gimn.

1:3

R.Jonkus / T.Miežys 2, R.Vaitiekus

10.

Kairių pagr - Verbūnų mok.

1:0

A.Tvaronas /

Turnyrinė lentelė:

Eil

Nr.

Mokyklos pavadinimas

1

2

3

4

5

Įvar-

čiai

Taš-

kai

Vie-

ta

1.

Verbūnų mok.

 

0:1

0

0:3

0

1:0

   3

2:0

  3

3:4

6

3

2.

Kairių pagr.

1:0

  3

 

1:5

0

1:5

0

1:4

0

4:14

3

5

3.

Meškuičių gimn.

3:0

  3

5:1

3

 

3:1

3

1:3

0

12:5

9

2

4.

Gruzdžių gimn.

0:1

0

5:1

3

1:3

0

 

1:2

0

7:7

3

4

5.

Kužių vid.

0:2

0

4:1

3

3:1

3

2:1

3

 

9:5

9

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atkrentamosios varžybos:

Eil.Nr.

Komandos

Rezul

tatas

Įvarčiai

1

Kužių vid. - Pavenčių mok.

0:4

/ T.Gudaitis 2, K.Bernotas 2

2

Daugėlių  pagr. - Gruzdžių gimn.

3:0

Techninis pralaimėjimas

3

Meškuičių gimn. - St.Anglickio mok.

1:1 (4:2)

L.Miežys / G.Kulevičius

4

Raudėnų mok. - Verbūnų mok.

3:0

D.Baubkus 2, F.Galdikas /

5

Dėl 5-8 vietų: St.Anglickio mok. - Kužių vid.

0:1

/ K.Radionovas

6

Dėl 5-8 vietų: St.Anglickio mok. - Verbūnų mok.

2:1

G.Kulevičius, A.Domkus / R.Jokubauskas

7

Dėl 5-8 vietų: Verbūnų mok. - Kužių vid.

0:0

 

8

I pusfinalis: Pavenčių mok. - Daugėlių  pagr.

4:1

L.Kačinskas 2, A.Gorelis / E.Čeputis

9

II pusfinalis: Raudėnų mok.  - Meškuičių gimn.

2:1

D.Baubkus, F.Galdikas / L.MNežys

10

Dėl 3-4 vietų: Daugėlių  pagr. - Meškuičių gimn.

0:1

/ A.Čepurna

11

Finalas: Pavenčių mok. - Raudėnų mok. 

4:2

T.Gudaitis / D.Baubkus 2

Komandų rikiuotė ir geriausi žaidėjai:

1. Pavenčių mok. - T.Gudaitis

2. Raudėnų mok.  - N.Girdėnas

3. Meškuičių gimn. - J.Jonaitis

4. Daugėlių  pagr. - G. Suchotskis

5. Kužių vid. - S.Patkauskas

6. St.Anglickio mok. - G.Kulevičius

7. Verbūnų mok. - R.Jokubauskas

8. Gruzdžių gimn.

9. Kairių pagr.  - R.Katkauskis

Grįžti